Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mit szólnátok hozzá...

Szülők! Mit szólnátok hozzá ha megtudnátok, hogy a 14 és fél éves lányotok energiaital függő?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 10:45
1 2
 1/14 Errora válasza:
69%
Nem értelek!Gondolom megveszed neki! Akkor mi a kérdés?
2014. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
beszelnek vele, hogy probaljon ki egy hetet nelkule, ellenben irany az orvos, ha kibirja, akkor nem fuggo. Energiaital koffeinfuggoseget jelent vedd ugy mintha a kaverol szeretned, kellene leszoktatni, leszoknia. vagy fokozatosan csokkentse az adagjat (ha az egy het ment neki).
2014. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
14%
Lehet 14 évesen még nem kéne kávézni senkinek.De én azért nem végeztem el a középiskolát mert délelőtt 11-ig azt se tudtam hogy hívnak olyan álmos voltam mindíg.Mai napig tartom magam ahhoz hogyha kérésemnek eleget tett volna édesanyám és megengedi a kávé fogyasztást most vegyészmérnök lennék nem raktáros .
2014. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ijessz rá! Ha sokat iszik belőle nagyon felgyorsul a pulzusa, erős szívdobogás érzése lesz és akkor nem ússza meg a kórházat. Az új rendelkezés értelmében pedig az energiaital "mérgezést" ugyanúgy be kell jelenteni a rendőrségnek, mint a drogfogyasztást.
2014. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
3-as, anyukád maximum abban hibás, hogy nem vitt orvoshoz, hogy kiderítsék mi az álmosságod oka. Egy tinédzser szervezetéből előbb hiányzik bármilyen vitamin, mint a koffein.
2014. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Most durva leszek:

Párom is az volt,25 évesen 195-ös vérnyomása lett.Azóta hiába nem energia italozik,egy életen át szedheti a gyógyszert,mert anélkül nem áll be normális tartományba.Ha ki akarja csinálni magát a lányod,akkor pont jó úton halad,anyaként meg már ne haragudj,de nem tudom,hogyan engedhetted,hogy idáig fajuljon.Egy gyerekről van még szó ugyanis!

2014. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Egy év rendszeres energiaitaltól sikerült 145-150 körül vérnyomást összeszednem. Fain cucc, leállsz, és fél év múlva is hasonló értéket kapsz, szerencsére nekem azt mondták, hogy nem kell gyógyszer, viszont azért oda kell figyelnem, hogy értelmes tartományba kerüljön.
2014. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Sokkal veszélyesebb, mint a kávé!!! És egészségtelenebb is, teljes szintetikus az egész.

Az unokaöcsém napi két dobozzal ivott, 23 éves kora óta gyógyszereken él. Nem volt ritka a 200-as vérnyomás nála ébredés után.


Hozzátenném: 14 évesen nem hiszem, hogy olyan terhelés érne bárkit is, hogy ne tudja rendesen kialudni magát, esetleg reggel egy enyhe kávéval indítani.

2014. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
irány az addiktológia!!!!!!
2014. máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
21%
Haggyuk már nálunk mindenki(normalis suli) 8.ban ugy issza az energiaital meg a sört mint a vizet :D Mi a haverokkal már 11 evesen(szinte csak nyaron) 3-4 litert ittunk naponta pedig abba még volt taurin most már nem is káros annyira mint regen szoval semmit nem kéne tenni es amugy se fog le szokni ha nem akar
2014. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!