Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy engedje, hogy hétvégén a barátomnál aludjak?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt, tudja, hogy nagyon szerelmesek vagyunk. Volt már egy féléves kapcsolatom (a mostani jóval mélyebb), ahol négy hónap után (nagy veszekedések árán) megengedte. Tudja, hogy már nem vagyok szűz. 18L, 21F, a lány vagyok.
2014. máj. 12. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
18 évesen azért már nincs túl sok beleszólása.
2014. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mát egyszer megengedte,mi a gond?:)
2014. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
18 éves vagy,mit kell ezen megkérni ? Mondod neki hogy hétvégén a barátodnál alszol.
2014. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Beszéljetek arról hogy védekeztek...... nyilván sejti hogy nem matekozni mész át ott aludni. Viszont tart, hogy nem lesz-e nagymama.
2014. máj. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

Nézd lehet hogy 18 évesen már nagykorú, de sajnos az észt nem osztják a nagykorúsággal együtt, bocsánat a topicnyitótól, de sorra nyílnak a tizenévesek terhes kérdései......

Ha még otthon lakik, a szülei tartják el, a kérdező tanul, akkor szerintem igenis jogos, hogy anyukája beleszól ezekbe a dolgokba. Nem rosszat akar a lányának.

2014. máj. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ivilicious ***** válasza:
18 évesen már eljöttem otthonról, Nyíregyházáról Budapestre, egyedül,albérletbe tanulni, saját magam tartom el, egy forint nélkül, 21 éves vagyok, együtt élek a vőlegényemmel, 3 éve vagyunk együtt, és 21 hetes terhes vagyok..hát, szóval én értetlenül állok a helyzet előtt :D felnőtt vagy. de attól még lehetsz hülye, ezt biztos jobban tudja anyukád :D
2014. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ivilicious ***** válasza:
mármint úgy értem,hogy egy forintot nem adtak a szüleim :)
2014. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
túl szigorúan fognak, be kell látniuk, hogy már az elengedés korszakában vagy, lassan ki fogsz repülni a családi fészekből. akkor mi lesz velük?
2014. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szóval ha te 23 évesen is a szüleidnél laksz (tegyük fel abba a városba tanulsz,fölösleges az albérlet,vagy nem engedheted meg tanulás mellet ezt a + költséget) akkor is meg kell majd kérdezni a szüleidet hogy ott aludhatsz e a barátodnál ?
2014. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

23 évesen, ha otthon laksz, tanulsz, nem dolgozol, anyukád tart el, IGEN illik megbeszélni, hogy nem jössz haza hétvégére, hanem ott aludnál a barátodnál. Nem azt mondom, hogy anyukád kézzel lábbal tiltakozhat ellne, de mit gondoltál, lelépsz hétvégére és anyuka azt se tudja hol vagy, ő meg vár haza????? Azért annyira csak vagytok jóba. Mindegy azt csinál amit akar a kérdező, csak 2 hét múlva ne legyen megint, hogy 18 éves és a barátja betette neki és most nem jön meg.......

Gondolom tizenévesek vagytok, vagy huszoneleje, aki most élvezi a fiatalságát, gyereketek nincs, ezért gondoljátok ellenkezőképpen. Nem baj, majd megtudjátok milyen az anyai aggódás és a felelősség :)

2014. máj. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!