Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti hogyan tudjátok...

Kamaszok, ti hogyan tudjátok magatokat kialudni iskolaidőben?

Figyelt kérdés

Én fèl 11 vagy 11-kor alszok el. Fèl 7-kor kelek. Ha 9-kor fekszem le aludni akkor sem tudok elaludni.

Ti hogyan bìrjátok kialudni magatokat?

Dèlutànonkènt 2 óràt alszok, de akkor is fáradt vagyok.


2014. máj. 14. 20:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap 21:30-kor feküdtem le, 6:30-kor kelek és így is fáradt vagyok, ha később fekszem, akkor is, szóval sehogy :/ Én sajnos már tényleg csak úgy tudok kelni, hogy fél kézzel keresek egy cigit az asztalomon, meg valami energiaitalt és tűrhető szintre jutok.
2014. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
60%

Én kilenckor fekszek, hatkor kelek, és zombi vagyok.:D


Azt se értem mások hogy bírják 6-8 óra alvással... És még magasabbra is nőnek meg minden, mondhatni én maradok vissza a fejlődéssel...


16/F

2014. máj. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én 11-12 körül fekszem le általában, mert estig tanulok, aztán meg kell egy kis szórakozás is, amikor skypeolok, meg sorozatot nézek.. Meg aztán fürdök is. És 5.40kor kelek.


Hogy hogy alszom ki magam? Sehogy. Szinte lehetetlen, nem feküdhetek le minden nap fél tízkor, mert akkor semmire nem lenne időm. Kevés ez a 24 óra... :/


17L

2014. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sehogy, max akkor, ha 2. vagy 3. órára kell csak bemennem.

Képtelen vagyok 11 előtt elaludni, és fél hétkor fel kell kelnem.

2014. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem volt már olyan hetem hogy csak 3-4 órákat aludtam és végig pörögtem (koffein nélkül) de általában 6és fél órát alszok ......hétvégén 12 órát....meg lehet szokni ,de minden embernek más az alvás igénye
2014. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, sehogy sem tudom!

Általában 11-12 óra körül fekszek le+ amíg elalszok az van, hogy 1 órámba telik mert zenét hallgatok. 5:40kor meg már kelek. ÉS ez még a jobbik eset...

17/L

2014. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
7-8 órát alszom, aztán a többit az iskolában pótlom
2014. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Többnyire sehogy. :D
2014. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Általában már fél tízkor/tízkor lefekszek aludni, de sajnos olyan vagyok, hogy legalább 2 óra kell ahhoz, hogy elaludjak, ami nem túl jó a 6 órás keléshez.

Szóval nagy nehezen élem túl a napokat, hétvégén pedig próbálok sokáig aludni (csak ilyenkor sajnos magamtól fölkelek 7-kor...)

2014. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Többnyire sehogy. Újabban fél 11 körül fekszek le aludni, de eddig mindig éjfél és hajnali 3 között mentem az ágyba. 6-kor kelek. Régebben alig aludtam 4 órát, mostanában 6-ot szoktam. Borzalmas reggel felkelni, de utána felébredek. Hozzászokik az ember a kevesebb alváshoz is. Hány éves vagy? Nekem 14-15-16 éves korom körül volt az, hogy mindig aludtam egy keveset délután is, nagyon fáradt voltam. De így visszatekintve azt hiszem csak azért, mert unatkoztam. Suliba az unalmas órák, délután a semmittevés, lecke.. álmos lettem tőle. Most annyi dolgom van, hogy nem érek rá unatkozni és elfáradni. Próbálok néha 9-10 körül lefeküdni, de nem tudok elaludni. Hétvégén is próbálok sokáig aludni, de megszokásból 6-kor felkelek és nem nagyon megy már utána az alvás. Nem bánnám, ha többet tudnék aludni, de végülis jó ez így is. Megszoktam.
2014. máj. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!