Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon gáz lenne, ha egyedül...

Nagyon gáz lenne, ha egyedül mennék szórakozni? 16/L

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm sem szívesen enne ilyen helyekre, viszont én nem szeretném kihagyni az életemből. Nagyon furán néznének rám, ha egyedül lennék? Meg nem unatkoznék?

2014. máj. 29. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.Én volt,hogy koncertre mentem egyedül,mert senki sem akart jönni. :P

18/L

2014. máj. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

Milyen szórakozóhelyekre gondolsz?

Azért szerintem félreérthető lenne, hogy mit keresel ott, többen bepróbálkoznának nálad, esetleg kihasználnák, hogy egyedül vagy. Az italodba raknak valamit, aztán valami "jószándékú" már visz is kifelé... Ha ott egy barátnő, akkor azért kisebb az esély rá.

Én mint szülő, így el sem engednélek. Nem a szórakozással van baj, azzal sem, hogy a gyerekemben nem bíznék, de ey ilyen fiatalon, egyedül még veszélyes.

2014. máj. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal lány ne menjen egyedül az éjszakába szórakozni. Nem azért, mert nem tud viselkedni, hanem mert mások nem tudnak. Mindig legyen egy társad, akinek gond esetén feltűnik, hogy nem vagy jól vagy nem vagy meg egyáltalán! Ez nem csak 16, de 26 éves nőként is alapszabály! Az élet veszélyes, nem csak szórakoztató! Élvezni kell, de ésszel!
2014. máj. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok a legkisebb bajok lennének, amiket leírtál.

Igaza van a többieknek. Egy egyedül lévő, fiatal, tapasztalatlan tinilány annyira könnyű préda rossz szándékú embereknek, hogy biztosan sokan megpróbálnak lecsapni rád. Nincs barátnő, akinek a gyanúját el kellene altatni, másnap hajnalig senkinek sem fog feltűnni, hogy eltűntél, tehát kb 8 órán keresztül még csak kereni sem fognak elkezdeni. Utána meg már bottal üthetik a nyomodat, ha az volt a cél, hogy elraboljanak téged. Soha nem fognak megtalálni, ezt garantálom.

Mondjuk ez a legrosszabb forgatókönyv természetesen. Lehet, hogy "csak" meerőszakolnak, és otthagynak valahol. Esetleg bedrogoznak, és akkor nem is emlékszel majd az egészre.

Vannak akik úgy próbálkoznak, hogy ketten összebeszélnek. Egyik eljátssza a rosszfiút, mondjuk elkezd veled durvábban flörtölni, taperolni, stb. Erre odajön a másik, aki "megment", így elnyeri a bizalmadat, és aztán később ő kényszerít olyan dolgokra, amikhez egyáltalán nincs kedved.

Sajnos rengeteg a hülye egy ilyen helyen, és sokszor még a tapasztaltabbaknak is nehezükre esik kiszúrni őket. Te pedig egyáltalán nem vagy tapasztalt.

Szóval minimum ketten menjetek bulizni, és rendszeresen "jelentsetek" egymásnak magatokról.

2014. máj. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Azt mondd már meg, 16 évesen mire fel ennyire létszükségelet ez? Bőven ráérsz, ah elmúltál 18 és lesz egy komolyabb társaságod. Egyedül, nőként, illetve a te esetedben szinte még kislányként az éjszakában... Ha annyi eszed ven, hogy nem látod ennek a veszélyeit, pláne nem vagy még oda való. Ráadásul 18 alatt a szülő felelőssége, ha valami történik veled, egyedül semmi keresnivalód éjjel az utcán, még egy nagyobb társasággal, ahol fiúk IS vannak, talán oké, de egyeüdl nagyon nem.
2014. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!