Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy jól...

Mit csináljak, hogy jól érezzem magam a lenti dolgok ellenére a bulikban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy bulizos, de amikor elmegyek valahova jól szeretném érezni magam. Nem nagyon zavar ha isznak, cigiznek, de az már igen, hogy szinte csak mánélére(egy példa: http://www.youtube.com/watch?v=ojIn9CZCOW8említett) szeretnek táncolni. A "gond" az, hogy én nem szeretem a fent említett műfajt és nem szoktam inni, cigizni.

Ha zavarnak a fent említettek inkább maradjak itthon? Mit javasoltok? Kérlek ne szidjatok le azért, mert évente kb 5-ször el szoktam menni bulizni. Köszönöm a válaszokat!

16\L



2014. jún. 12. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól látod. Ha nem tetszik a zene ne menj el, mert nem fogod jól érezni magad, ne erőltesd.
2014. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
vannak még ilyen fajta bulik? :D ha zavar csináljatok házibulit
2014. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó buli házibuli volt. A lány szülei nem voltak otthon és a fent említettek mind "beteljesedtek".
2014. jún. 12. 15:44
 4/7 anonim válasza:
ez a zene szar...mien szórakozóhelyen megy ilyen?
2014. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eddig olyan bulikon voltam ahol 19 éves volt a legidősebb, de van aki ezt a műfajt szereti a legjobban és ha lehetne mindig ez menne nála. Pl ismerek egy 21 éves magayr fiút, aki a maneleket szereti a legjobban.
2014. jún. 14. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Lel, manele:))) azt én is szeretem:d


na de, nincs olyan társaság akik hozzád hasonlóak? csinálhatnátok együtt házibulit. no cigi, no manele, stb, ahogy ti szeretnétek:)

2014. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ismerek olyanokat, akik nem cigiznek, nem szeretik ezt a zenét, jól is egyezek velük, de nem vagyunk olyan sokan és velük jobban lehet elbeszélgetni. Máskor valószínűleg csak olyan buliba fogok menni, ahol tudom, hogy nem lesz(sok) manele és nem issza le magát szinte az egész társaság. :)
2014. jún. 15. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!