Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tudtok 15 éveseknek való tábort?

Tudtok 15 éveseknek való tábort?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 17:43
 1/7 English ***** válasza:
100%
People Team - Kecskeméten van, fantasztikus tábor!
2014. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zánka, csillebérc
2014. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Holdfényliget kalandpark expedíciós tábora az Alpokalján.

[link]

én ide megyek, a 2. turnusba

16/L

2014. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

offolok, bocsi, de ezt nem tudom magamban tartani:))


3-as, nagyon köszi ezért a válaszodért, én 10 éves koromban voltam abban a táborban és azóta keresem, mert nem emlékeztem a nevére és akikkel voltam (régi osztálytársaim), azokkal nem szoktam sűrűn beszélni, szóval nagyon köszi a linkért - Holdfényliget, tényleg:)) ja és érezd jól magad a táborban, egész jó, bár amikor én voltam, akkor azért voltak elég durva hibái és hiányosságai (ezt 10 évesen nem vettem észre, azóta döbbentem rá), de valószínű azóta javítottak rajta és szuper lesz:) még egyszer köszi

2014. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, én a Funside nemzetközi tábort tudom neked ajánlani, rengetegen vannak, nagyon jó. :)
2014. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szentjánosbogár tábor! :) Én már több éve minden nyáron megyek ebbe a táborba és nagyon - nagyon jó! :)
2014. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok létezik. Akár te is megkérheted tanárodat, hogy szervezzetek közösen valami gyalogtábort/állótábort/biciklitábort/kenutábort/vitorlástábort/stb...


Mi például így megyünk jövőhét hétfőn egy hetes biciklitáborba, az én kezdeményezésemmel.


Vagy most van ez a közmunkaprogram. Úgyis benne vagyunk, nem?

Hasznos lehet, ha elmész egy tábori segítőnek. Ugyanazokban a programokban veszel részt, kapsz közmunka-óraszámokat, és extra komfort...

Én egy ilyen helyre is megyek. Jó lész...


Vagy fogd pár haverodat, és sipirc le a Balatonra pár napra valahova, esetleg déli part bulizóna... :)Egy-két napra, addig a szülők sem izgulnak, hidd el.


Légy kreatív!!! További kérdésekért írj.

2014. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!