Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam meg nekik sértődé...

Hogy mondjam meg nekik sértődés nélkül, hogy az nekem nem szórakozás, hogy kocsmáról kocsmára járunk és ülünk?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem haza Pestről, oda járok gimibe (unokatesómmal lakom egy lakásba, 21 éves és elég sokat bulizunk együtt).

Elhívtak már párszor az itteni barátaim, azt mondták, bulizni megyünk. De nem csináltunk semmit egész este, csak kocsmáról kocsmára mentünk, ahol elég fura alakok voltak, kb. mint a hajléktalanok. Mondtam, hogy nézzünk el egy nagyobb városba taxival, erre le lettem hurrogva, hogy miért akarom így szórni a pénzt.

Nekem ez nem szórakozás és ők is megunják 1 órán belül, utána megy az, hogy unatkozunk, hova menjünk.

Szóval a pesti élethez képest eléggé lapos itt minden...


De hívtak ma is és mondtam, hogy én már Pesten vagyok, erre a legjobb barátnőm megsértődött, hogy egész évben itt vagyok, miért hanyagolom őket folyton.



2014. jún. 21. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogy pont így: baromi jó veletek, de csak vándorlunk, mint a sátras cigányok. Ez nekem így gáz! Menjetek valamelyikőtökhöz, ott is lehet sörözni, dumálni, kártyázni, nagyokat röhögni.
2014. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

40 éve meghívtak egy kis faluba bulizni. Ez abból állt, hogy a helyiek megvitatták, melyikük faterjának a borospincéjébe menjünk, hogy aztán ott berúgatós nótákat énekelve 1,5-2 óra alatt seggrészegre alázva magunkat körbeokádjuk a diófát.

Következő hónapban megint hívtak, aztán furcsán néztek rám, amiért mindenféle kibúvókat kerestem, és maradtam inkább a megyeszékhelyen.

2014. jún. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
"vándorlunk mint a sátras cigányok" xD
2014. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Üljetek le a seggetekre egy kocsmában, rúgjatok be, aztán mehet az ötletelés. Ezek a mai fiatalok... Hát hova lett a kreativitás? :)
2014. jún. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem te változtál meg, érződik egy kis lenézés ebből az írásodból is.

Lehet, hogy nekik meg az nem tetszik, hogy kicsípve, magassarkúban tipegve rázzátok magatokat valami mosógépzenére, és 1000 forintért vesztek meg egy pohár vodkanarancsot...

2014. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!