Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok akik kapcsolatban...

Csajok akik kapcsolatban vagytok kinél szoktatok aludni? Kort is irjatok légyszi.

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 01:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

a férjemnél,

66/L

:))

2014. jún. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Első ez nagyon komoly válasz :) jót nevettem :) főleg ezen : 66/L :D :D
2014. jún. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Hát már rég volt, huszonévesen volt ittalvás-ottalvás, de pont ugyanannyit szoktam volt ott lenni, mint amennyit ő itt. Ha aludni nem aludhattam ott, akkor ő sem nálam. Kábé pont egyenrangúan alakult minden tudatosság nélkül.
2014. jún. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
esetleg van olyan aki mindig a barátjánál alszik vgy fordíttva ?
2014. jún. 24. 01:59
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

" esetleg van olyan aki mindig a barátjánál alszik vgy fordíttva ? "


-igen szöszi ,van olyan.

2014. jún. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Volt nekem is de az nem a legjobb kapcsolat. Jobb esetben a pasi bizonyítja hogy tényleg érdekli a csaj, elmegy hozzá, érdeklődik, ugye nem is olyan régen a magyaroknál is megvolt a "háztűznézés" szokása. Amikor a fiú megy a lányos házhoz. Tehát jó esetben a pasi megy a csajhoz, és nem csak azért hogy szexuális örömökben részesüljön -.-

Ha komolyabb a kapcsolat a későbbiekben pl házasság után akkor meg sok helyen volt a szokás hogy a lány költözik a fiúhoz, akár a palócoknál, de magyaroktól függetlenül is sok más kultúrában.

És nem azt mondom hogy tartani kell a hagyományokat, de a gyakorlat és a tapasztalatok azt mutatják hogy pl tényleg nem jó ha egy kapcsolat elején a csaj akar mindig a fiúhoz menni és a nyakán lógni. De a fiatalok úgy is ezt csinálják, nincsenek tisztában avval hogy mi a nőiesség.

23/L

2014. jún. 24. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6: Ez szamárság, MERT az ember nem maga dönti el, hogy megy, hanem a vendéglátó! Csak oda megyünk vendégségbe, ahova meghívnak!

Az ember nem hivathatja meg magát!

És ha a fiú sokáig nem hív meg, az mond valamit. Mégpedig azt, hogy nem akarja szorosabbra fűzni a kapcsolatot.

Én pedig akkor nem fogom meghívni.

2014. jún. 24. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nálunk anno az volt, hogy csak én aludhattam a barátomnál, ő nálunk nem (ezt is csak 18 éves korom után), addig senki senkinél.
2014. jún. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem sem mai téma, de nálam 18 éves koromig nem engedték hogy a barátomnál aludjak és ő sem aludhatott nálunk. Utána már engedékenyebbek lettek.
2014. jún. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A barátomnál szoktam aludni,mivel nálam kicsi az ágy és sajnos a falak is vékonyak. Este csak tv-re tud elaludni úgyhogy nálunk ez nem játszik :) 19/L
2014. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!