Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13evesen küszködők a menzessze...

Belluska11 kérdése:

13evesen küszködők a menzesszel valoszinuleg pont akkor fog meg jönni amikor táborban leszek a Balatonon sokan mondtak hogy egy kisebb betettel nyugodtan elmehetek eddig nem használtam meg szerintetek használhatok kisebb méretű betet vagy meg ne?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj,betétet olyat használj ami neked JÓ elég,amit SZOKTÁL. Ha kisebbet használsz mint szoktál akkor átázhatsz etc. Ha tamponra gondoltál betét helyett,igen mini tampont nyugodtan használhatsz de ahhoz higénikus körülmények kellenek(amíg felhelyezed) és ha akkor próbálod előszőr nem tudhatod meddig tart ki.

DE fürödni NE fürödj semmiképpen úgy,hogy megvan Balatonban még tamponnal SE.

2014. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elmehetsz, csak készülj fel minden eshetőségre. Legyen nálad betét, törlőkendő, valami steril kéztörlő kendő, mert nem hiszem, hogy a balatoni wc-kben olyan nagy a higiénia.

És igaza van az előttem szólónak, ha megjön, ne fürödj, (főleg tanponnal), mert szép kis fertőzéseket lehet összeszedni strandszezonban.

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem ott fog először megjönni, igaz? Ha így van, akkor valószínűleg tudod már, milyen méretű betét válik be neked.

Mit nam használtál még? Betétet vagy kis méretű betétet?

Nem értem pontosan a kérdést, mintha arra gondolnál, hogy később majd egyre kisbb méretű betét kell. Vagy a vízbe menésre keresel megoldást? Mert arra csak a tampon jó, erről kérdezd meg anyukádat, megengedi-e és magyarázza el, hogyan kell használni.

2014. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ajánlanék semmit először kipróbálni, maradj annál, amit szoktál használni, biztos kitapasztaltad már, mekkora betét kell. Bár éjszakára ajánlanám az éjszakait, otthon nem gáz bedobni a mosásba a lepedőt, de táborban azért kicsit gázos. Mit nem használtál eddig, kisebb betétet? És hogy érted, hogy még ne?

Fürödni nem ajánlom se tamponnal, se betéttel, de betéttel eszdbe se jusson. A Balaton nem egy medence tisztaságú hely, én biztos nem fürödnék benne ha meg lenne.

Maradj annál, amit eddig is használtál, ha bevált. Nem a tábor a legjobb idő a kísérletezésre szerintem.

2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakára mindenféleképpen éjszakait. Ha edzőtáborba mész akkor edzésre is tegyél be nyugodtan éjszakait. Amúgy meg a megszokott méretűt használd!
2014. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mayra ***** válasza:
53%
Mielött megjönne 5 nappal elöbb kezdj el citromlét inni napi fél dl elég. Ha szerencséd van eltolhatja a mensit pàr nappal késhet lehet pont meguszod. Meg a vérzés is kevesebb ha akkor is iszol mikor màr megjött.
2014. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!