Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol tudnék ismerkedni? 16/L

Hol tudnék ismerkedni? 16/L

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Nem vagyok csúnya,viszonylag okos is vagyok. Vannak barátnőim,fiúk közül inkább ilyen haverok,akikkel nem járok össze,inkább suli időben dumálunk. Diszkóba eddig nem jártam sűrűn,amikor voltam az nem Budapesten volt,ahol lakom,hanem pl. Balaton vagy nyaralás,de ott tudtam ismerkedni,csak hát több száz kilométerre tőlem értelmetlen.A sulis srácokra tavaly nem nagyon tudtam koncentrálni. Nyáron volt egy kalandom,de nem sült el jól,és ráadásul a srác nem is budapesti. Most hétvégén a Balcsin voltam és ott is próbáltam nézelődni,de az a baj,hogy akit egyszer látok a strandon azzal nehéz.

Ti hogy csináljátok?


2014. júl. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy nem kell, éld az életed és majd egyszer csak összeismerkedsz valakivel, akivel klappolni fognak a dolgok. Nem kell görcsösen keresgélni, majd "megtalál" a szerelem, ha itt az ideje.
2014. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A kérdésed jó, de nem túl szerencsés helyen. Itt aztán senki sem találja meg, és is csak véletlenül :)

Egyébként én is ezt keresem, de nem könnyű :D

Én már kínomban chat oldalakra járok, hátha.

A diszkó szerintem nagyon felejtős.


23F

2014. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!