Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves lánynak és 13 éves...

12 éves lánynak és 13 éves fiúnak szeretnék ajándékot venni, de mit?

Figyelt kérdés
Rengeteg társasjáték , legó , könyv van náluk , van tablet és okostelefonjuk is. Mégis mivel lehetne meglepni őket? Fejenként 20 ezer lenne a keret (egyszer egy évben kapnak tőlem ajándékot).
2014. júl. 31. 14:07
 1/6 anonim válasza:
Kisállatot:D uhh nemtudom amit szeretnek
2014. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ne vegyél nekik társasjátékot meg ilyeneket. hisz mint írtad, sok van nekik, ráadásul, ha már ilyen korban van okostelefonjuk és tabletük, akkor nem hiszem, hogy érdekelné a társasjáték őket. lehet, hogy gyerekesnek tartanák, ha azt vennél nekik. én a lánynak ruhákat vennék, esetleg ha akar egy konkrét dolgot (tegyük fel egy converse cipőt) akkor azt megvenném neki. fhuuu a fiúnak fogalmam sincs mit vennék. remélem segítettem valamennyire
2014. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiúnak távcsövet+csillagászati könyvet vagy valamilyen hajó/autó/repülő modellt, amit neki kell összerakni+hozzá a festékeket.


Lánynak már mehet valamilyen ékszer, akár ezüstlánc, akár tűzzománc. Esetleg valamilyen kreatívkodással kapcsolatos dolog + hozzá könyv. pl. gyöngyfűzéshez alkatrészek+könyv

2014. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
add nekik oda azt a húszezret fejenként ők majd eldöntik mit akarnak venni belőle
2014. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám, hogy elmennék értük autóval és elvinném őket egy plázába vagy bevásárlóközpontba és megmondanám, hogy válasszanak maguknak, amit szeretnének. Ez egy jó program, meg közösen töltenétek a napot, meg meglepetés is, meg nem lenne az, hogy ciki cuccot kapnék, vagy olyant, ami gyerekes, meg nem tetszik. Pl. én is hiába kapok ruhákat, sose veszem fel szinte, mert azokat szeretem hordani, amiket én választok ki, mindenkinek más az ízlése... nekem fiúként ez jó meglepetés lenne, tuti több dolgot is vennék.
2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kiss bertalan válasza:
Itt van egy csomó dolog ami különleges érdekes és igen valószínű hogy nincs nekik: [link]
2014. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!