Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezért cikizni fogják a nővérem?

Ezért cikizni fogják a nővérem?

Figyelt kérdés

A tesóm neve Eszter és attól retteg már a nyár kezdete óta hogy a gimibe azzal fogják bántani/csúfolni/szekálni hogy ,,Eszter, beterpesztel?"

Most mondjátok meg :D kicsit túl izgulja magát de szerintem sokan így éreznek hogy ,,vajon milyen lesz a beilleszkedés" a gimibe meg ilyenek

13/L



2014. aug. 3. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg a noveredet h ha ki is csufoljak, ne foglalkozzon veluk, ne szoljon vissza. Sajat magukat minositik le a csufolkodassal, az en vezeteknevem: Antal...igy azzal csufoltak h Antika, meg h a szuleid biztos fiut akartak meg ilyesmik, de magasrol letojtam oket, egy ido utan abba is hagytak. Jo evkezdest a tesodnak!!:)
2014. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Feleslegesen izgul, miért csúfolnák? Az óvodában csúfolódnak így, nem gimiben.


Egyáltalán, hogy jutott ez az eszébe?


OFF

Szép, hogy aggódsz a nővéred miatt, viszont késő van, menj aludni.

2014. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Nincs késő,nyár van,nem kell aludnia.

Btw mond meg a nővérednek LEHET AKÁRMI A NEVE,ha valaki csúfolni akarja BÁRMIVEL TUDJA. Nem lesz gond az Eszter névvel:)

2014. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gimiben már magasabb a szint, mint egy átlag néven csúfolódni.. Amúgy ezt még sose hallottam :D Van 2 Eszter barátnőm is! Sose jutott az eszembe semmi ilyesmi... :)
2014. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gimiben ilyennel csúfolódnak akkor az már extrém, szerintem is max oviban van ez a szint.
2014. aug. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem is Eszternek hívnak és az eddigi 3 évem alatt egyszer fordult elő ez a jelenség. Egyébként ez a szöveg utoljára általános iskola 3. osztályában volt sláger. :)

17/l

2014. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Esztair.:D
2014. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Három Eszter osztálytársam volt, az egyik szórakozott ezzel, de ott nem őt cikizték, mert ő találta ki és röhögött velük. Mondd meg neki, hogy ha esetleg előfordul, akkor röhögjön velük, de ne hagyja magát :) Bár gimiben sokkal érettebb mindenki, nem szórakoznak már ilyenekkel. Ha akárki látná, hogy Eszternek rosszul esik ez, akkor abbahagynák, mert nem az a céljuk, hogy ilyen gyerekes módon megsértsék.
2014. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugtasd meg hogy gimibe ilyen nem lesz. Én is most megyek gimibe és találkoztam a jövendőbeli osztályommal és teljesen biztos vagyok benne ,hogy semmi ilyen hülyeséggel nem fognak engem piszkálni (Anna vagyok erre is van "vicces" kis változatok). Szóval csak nyugi. :))
2014. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is Eszti vagyok de még soha nem mondta ezt nekem senki. Azért jobban csúfolják,ha érzik rajta,hogy gyenge.
2014. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!