Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Újra együtt vagyok a barátomma...

Újra együtt vagyok a barátommal, aki kis híján tönkretett. Hogy mondjam el itthon?

Figyelt kérdés

Tudom, szerintetek kihasznál, elhagy, naiv és buta vagyok, stb (amúgy nem ilyen). Tegyünk úgy, mintha elolvastam volna és ugorjunk oda, ahol segítetek.


Röviden:

Lett egy barátom, akibe már előtte régóta szerelmes voltam. Nem az a tipikus "szülők kedvence", inkább az, akitől féltenek a szülők, hajnalban megnézik, hogy az ágyamba vagyok-e és még új zárat is képesek az ajtóra tetetni és mindenki észreveszi, népszerű... Mégis, valahogy még az anyámat is levette a lábáról és apával is egész jól megvoltak, fesztiválokra is elengedtek vele és nyaralni is. De aztán szakítottunk és ő a világ másik részére költözött, az anyjához. Én pedig itt maradtam és nem viseltem annyira jól a dolgot, kb. annyiból álltak a napjaim, hogy hajnalig ébren voltam, nappal zombimódban járkáltam, igyekeztem minél kevesebb időt emberek között lenni, majd itthon magamra zártam a szobát és ennyi volt, anyáék pszichológushoz akartak vinni már a végén. Aztán erőre kaptam és visszatértem az 'életbe', mert nem akartam, hogy magukat hibáztassák, miattam veszekedjenek és a barátaim is elforduljanak tőlem, de még így is 24/7 a fejemben volt, mindenről eszembe jutott (10 évet osztálytársak voltunk). Anyáék őt hibáztatják, mert eléggé megváltoztam és nem annyira kedvelik már, vagyis ez enyhe kifejezés...

De együtt vagyunk megint és látják rajtam, hogy van valami és nem szeretnék hazudni nekik, de fogalmam sincs, hogyan mondjam meg nekik.


2014. aug. 3. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szüleidnek pontosan tudnia kellene,hogy a kamasz szerelem ilyen.Ha nagy szerelem,és véget ér,akkor kicsit bele hal az ember de majd az évek folyamán megerősödik.

Tanácsot konkrétan adni nem tudok,de a saját példámmal szolgálhatok,hasonlóan voltam én is,egy hasonló fiúval,én is tiszta lelki beteg lettem mikor szakítottunk,aztán rá egy évre megint "összekeveredtünk" valahogy,és ennek már 11 éve.Azóta férjem,és gyerekem apja :) van ilyen is.

Annyira mint elsőnek már nem fogja összetörni a szíved úgy gondolom.

2014. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!