Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyit internetezte...

Kamaszok, mennyit interneteztek egy nap nyáriszünetben és iskolaidőben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is
2014. aug. 5. 11:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha nincs suli egész nap be van kapcsolva a gépem/használom is mert azon nézek sorozatot:)

Ha suli van akkor ált. miután hazajöttem és tanultam onnantól estig.

14/L

2014. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Internetezni csak rövidebb darabokban, meg ha unatkozom, de most szünetben 8-10 órát ülök a gép előtt. Tanítási időben 3-4 órát.
2014. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nyári szünetben meg suli közben hétvégén: kb reggel 10-től éjjel 2-ig


iskolaidőben: kb 3-4-től éjfélig

2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
vagyis ennyit gépezek, de persze nem egész nap netezek.
2014. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyári szünetben enyhén többet, mint kellene :D Ha nincs jobb dolgom, akkor simán egész nap.

Iskolaidőben pedig a tanulnivalótól és a fáradságomtól függ, de általában max. 2 órát (de vannak olyan időszakok, mikor ez nagyon ritka) - hétköznap. Hétvégén pedig szombaton kb 4-5 órát, vasárnap egész nap :D


17L

2014. aug. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nyáron kevesebbet, megyek mindenfelé, főleg, ha jó idő van, inkább éjjel szoktam, délután keveset. Suliidőben meg, ahogy időm engedi, de minden este netezek. kb. napi 4 óra
2014. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
suliidőben napi 1-másfél óra, így nyáron max mobilon chatelek, néha leülök egy fél órára éjszaka. Így nyáron heti 3 napot dolgozom, 7 re érek haza, és semmi kedvem és energiám nincs, ha mégis van inkább elmegyek iszogatni. ha nem dolgozom akk délután 2 iga alszom, utána tv-zek, és olyan 8-9 körül elmegyek itthonról, és 3-4 körül érek haza éjszaka. 16/F
2014. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat. Most nyáron kb. egész nap.

Iskolaidőben is sokat, mert én minimális tanulással tartom a jó átlagot. Persze azért szoktam tanulni, de sokkal kevesebbet, mint mások.

13/L

2014. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nyáron kb reggel 10-től este 10-ig, de nem folyamatosan, van hogy megunom és elolvasok 50-100 oldalt az aktuális könyvből amit elkezdtem, vagy gördeszkázok pár órát aztán visszaülök a gép elé. csinálnék én mást is de nincs lehetőség.


iskolaidőben hazaérek, megcsinálom a leckét és tanulok, ez kb 3-4 óra, aztán még kb ugyan ennyit netezek és megyek aludni. ha keményebb dogák vannak akkor 4-5 órát is tanulok néha.


14/l

2014. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
felkelek és kockulok 24h
2014. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!