Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyit internetezte...

Kamaszok, mennyit interneteztek egy nap nyáriszünetben és iskolaidőben?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is
2014. aug. 5. 11:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Kb 12-től (dél) éjfélig vagy hajnali 1-ig. Ez persze nem azt jelenti , hogy leülök és hajnalig fel sem kelek a gép elől. Mondjuk 11-12 óra körül megnézem a híreket (10 perc) , nézek egy-két sorozatrészt (háromnegyed-1,5 óra) utána olvasok egy órát, eszek, iszok, nézek mégegy sorozatrészt, kimegyek egy kicsit a levegőre, megint körülnézek a neten (5perc, max. itt a gyakorin vagyok fent 15 percnél többet) , mégegy sorozatrész, angolozok, alszok egyet, sorozat, rajzolok vagy valami kézműves dolog, sütök sütit, aztán olyan 22-23 órától már csak sorozatot nézek. Szóval egész nap megy a gépem, de nem egész nap ülök előtte. Konkrétani netezni max. egy órát szoktam. Sorozatnézésre használom a gépemet.
2014. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Attól függ. Internetezésnek számít, ha online nézek filmet/sorozatot, illetve online játszok? Konkrét böngészéssel nem töltök sok időt, de kb egész nap használom a netet, felkeléstől lefekvésig.

18L

2014. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Szünetben ált. 3-4 órát, iskolaidőben néha egyet, néha másfelet, de van, hogy be sem kapcsolom a gépet egyáltalán napokig.
2014. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Szünetben, amikor semmi dolgom sincs, előfofrul, hogy napi két napot is kockulok! Suliidőben a tanulás miatt vagy semmit, vagy amennyi időm marad este 9-10-ig. Addig szoktam fent lenni. De most szünetben, a bioritmusom egyszerűen NINCS, mexűnt ;)
2014. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Élettelen nyomorékok vagytok, egész nap a gép előtt rohadtok..
2017. jún. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15

Most komolyan előszedtél egy 3 éves kérdést csak azért, hogy ezt ideírd? :D Hasznos volt!

2017. jún. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Én iskolaidőben semmi internetet semmi telefont és semmi tévét nem használok

Mert bentlakásos suliban járok

Hétvégén meg csak este internetezek

Mert ki élvezem a szabadságot inkább

Ezt kéne minden gyereknek csinálnia

12/f

2017. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
#16 mivel nézegettem a kérdéseket, azért.. És rátaláltam. És te meg azért jöttél vissza, hogy ezt leírd, hogy a kommentemnek (ami igaz) semmi haszna nem volt? Oks!
2017. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ja és mielőtt írnád, hogy "te is a gép előtt rohadsz, azért vagy itt".Én munkából írtam/írok, halálra unva magam. Azért keresgélek itt, ez legalább valamennyire leköt..
2017. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
De mégis mit számít az, hogy 3 éves? A tényen ez nem változtat semmit.. Ugyanúgy élettelenek.
2017. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!