Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Elengednétek a 18...

Szülők! Elengednétek a 18 éves lányotokat?

Figyelt kérdés

jövőre az Ozora fesztiválra szeretne menni egy barátjával. Én sok rosszat ( drogügyletek) hallottam arról a helyről de a lányom szerint ott nincs semmi rossz, csak béke és szeretet.

Megkérdeztem hogy miket vinne, hiszen az egy nomád fesztivál. Azt mondta csak pénzt, személyit, a telefonját ( hogy fel tudjon hívni), egy sarut, fürdőruhát, rövidnadrágot, esetleg egy pulóvert.

( megjegyzem ezt borzasztó kevésnek tartom 7 napra)

a lányom nem egy átlagos tini, imád segíteni az embereken, imádja a közelségüket. Kicsit elvontnak tartják a barátai.


2014. aug. 5. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elengedném.

Drogozni bárhol tud, ha akar, ehhez nem kell elmenni az ozoráig.

2014. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
41%
NE...ENGEDD...ODA!!!!! Én rendőr vagyok,azt az oldalát látom a fesztiválnak amit nem adnak le az m1-en. Megerőszakolják a tinilányokat,persze bedrogozva,ez a fesztivál erről szól! Vigyázz,ezt őszintén mondom,sajnos ez ma trendi,de az egészséges fejlődés nem így gondolja!
2014. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sárban fürdenek önkivületi állapotban:) Valóban nomád. DE 19(?) lesz jövőre,nem tilthatod meg neki,jogilag elmehet.

Béke és szeretet? Ott az pont nincs. Elég veszélyes hely. Nem feltétlen fog ő ott drogozni,de a többiek akik igen(az ottainak 90 százaléka) elég nagy életveszélybe is sodorhatják.

2014. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves, szóval ez már nem igazán engedély kérdése.


Megbeszélhetitek, hogy legyen óvatos, de ott lesz vele a barátja is, szóval szerintem nincs miért aggódni.

2014. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18-19 éves embernek már nem tilthatsz meg semmit, már felnőtt ember, viszont a véleményedet elmondhatod neki, hogy neked mit sugall ez a fesztivál.
2014. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez a cikk egy picit nyugtató talán!

Úgysem tilthatod meg neki ha akar elmegy!Max beszéld meg vele és a barátjával h. figyeljenek egymásra!

[link]

2014. aug. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ozorához kell egy stílus,egy életfelfogás. Ha a lányod olyan tipus mint az ottani emberek,akkor nem tudod lebeszélni róla.

14/K

2014. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
8%
Emberek! Normálisak vagytok? Bárki bármit mond,ez a fesztivál egy fertő,tele droggal. Ha ti elengednétek a gyereketeket,az benneteket minősít! Kötelet raktok a gyereketek,rokonotok nyakába és szép lassan feszítitek,aztán veritek a melleteket,hogy nincs ebbe semmi rossz! Gratula!!!
2014. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem veszélyesebb, mint bármelyik más fesztivál. egyébként az ilyen fesztiválokon sok a biztonsági őr. amúgy azért bugyit tisztát mindennapra vigyen, meg valami tisztálkodó eszköz sem ártana
2014. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem egy 19 éves nem fog engedélyt kérni hogy hova mehet s hova nem!(8-as nak)
2014. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!