Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csajok nektek mi a kötelező...

Csajok nektek mi a kötelező házimunka ami mindig a ti feladatotok? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
én a fürdőt takaríttom havonta, szobámat, hétköznap suli időben én mosogatok meg mosom fel az egész lakást napi szinten. 17/L
2014. aug. 7. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

Semmi. Ha megkér anya,hogy teregessek ki megcsinálom és annyi.

Hálaistennek koleszos vagyok, szóval sose vagyok otthon


16l

2014. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ami MINDIG az én feladatom, az legfeljebb a szobám felporszívózása, szoktam persze mosogatni, almot cserélni a kutyáknak, szobanövényeket öntözni és egyebeket, de ilyenekre nem köteleznek, ha más is egész nap itthon van.

16/L

2014. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de jó nektek. akkor nekem hozzátok képest nagyon sok a feladatom
2014. aug. 7. 20:10
 4/16 anonim ***** válasza:
minden hétvégén kiporszívózni az egész lakást (3 szobában van szőnyeg)+mosogatni magam után+port törölni a szobámban.utálom a porszívózást,a kutya miatt vagy 1,5 óráig is tart,de muszáj megcsinálni.
2014. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A szobámat kell rendben tartanom, meg esténként elmosogatnom, felsöpörnöm. Ez rendszeres, de néha még ki kell rakni a mosógépet, levinni a szemetet, mikor mi adódik. 15/L
2014. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nálunk is an kutya. de anyukám tisztaság mániás és rengeteget dolgozik. ügyvéd és sokat van az irodában. és rengeteg napi házimunka rám esik
2014. aug. 7. 20:15
 7/16 könyvsorozatzene05 ***** válasza:
Mindent amit anya mond, a szobámat teljesen, havi 1x fürdőszoba takarítás, 4 havonta én csinálom a vécét 3 napban egyszer mosogatás. 13/L
2014. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12 voltam, amikor anyu beteg lett, így minden házimunka rám maradt. Így tanultam meg, mit hogyan kell csinálni. Így tanultam meg főzni is... és sajnos a hivatalos ügyeket is mennem kellett vele intézni.

A két nagyobbik lányom 7 és 8 éves most, ők napi szinten elpakolják az elmosogatott edényt, elpakolják a tiszta ruhákat, felsöprik vagy felporszívózzák a szobájukat, elmossák a tányért, poharat, evőeszközt maguk után, ha valamit kilocsolnak, felmossák. A portörlés a szobájukban heti rendszerességű. Kiviszik a szemetet, kipakolják a mosógépből a ruhákat, és ha főzök, zöldséget pucolnak.

Szóval nagyon sok mindent csinálnak ketten.

De ők maguktól, szeretik csinálni. Én sosem kértem őket, de egyszer, olyan 2 éve ők kérték, hogy mondjam,miben segíthetnek, és ügyesen megcsinálják. Jobban szeretnek itthon segíteni,mint játszani.

2014. aug. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A saját szobám rendben tartása az én feladatom. Ezenkívül nincs olyan, ami csak az én feladatom lenne.

Mindig ott és abban segítek, amiben kell és tudok. Nyáron nyilván többet vállalok, hiszen jobban ráérek. A héten pl. enyém volt szinte az egész háztartás, mert anyum rengeteget dolgozott. De pl. suli időben nem várnak tőlem ennyit, hiszen elmegyek reggel 6:20-kor (sokat utazom), és 4 óra körül érek haza, vagy még később, ha 8 órám van. Aztán tanulás, edzés. Ilyenkor általában mosogatni szoktam, vagy a konyhát - folyosót felsöpörni, ilyen apróságok. :)

2014. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Off:

Kettes: Alom? Kutyának? He?


On: Mindig én porszívózok. Egyébként amit még igen gyakran én kapok meg, az a teregetés/leszedés/elrakás, seprés, húspanírozás, mosogatógép kirakása, télen az állatok etetése, újabban az ágyhúzás.

2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!