Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetséges ilyen durva személy...

Lehetséges ilyen durva személyiségváltozás? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
csendes, félénk, visszahúzódó, jó tanuló stréber antiszociális lányból egy nyár alatt lett egy szexmániás, mindenkivel közvetlen lány aki cigizik, iszik és kábítószerezik..
2014. aug. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen társaságba keveredett, vagy legbelül mindig is ilyen akart lenni. Én is így vagyok ezzel.:))
2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem találta stréberként a helyét ezek meg felkarolták. Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Az ok az, hogy be akar illeszkedni.
2014. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Az senkinek se jut eszébe, hogy a szex jó dolog, a bulizás szintén, egy spangli pedig senkit se ölt még meg?


Nem értem ezt a beilleszkedési-kényszer sztereotípiát.

2014. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülői terror. Gondolom az első állapotba belekényszerítették az értelmetlenül szigorú neveléssel. Deformálták a személyiségét és ez lett a vége. Egészséges módon nem tudott lázadni, csak ennyire szélsőségesen. Már ha ez szélsőségesnek nevezhető, ha 16 körül csinálja ezt akkor lelke rajta.
2014. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, a megfelelési kényszert tartom valószínűbbek.
2014. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az ember ilyen, változik.
2014. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!