Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok! Ti már várjátok a...

Fiatalok! Ti már várjátok a szeptembert és az iskolakezdést? Miért? (2014)

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 14:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Is-is. Várom mert a gimit kezdem a legjobb barátnőmmel meg az a fiú is osztálytársam lesz aki eddig évfolyamtársam volt és szerelmes vagyok belé. Nem várom mert rengeteget kell majd tanulni.
2014. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Csak azért várom(ez azért erős túlzás),mert akkor hamarabb vége lesz.:p:)
2014. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Számomra semmi hasznosat nem taníthat már az iskola. Évek óta önképző szinten vagyok, magamtól tanultam meg 2 nyelvet, amikből már van nyelvvizsgám, szintén magamtól tanulom az anyagismeretet, amiből sikeresen leraktam egy különbözeti vizsgát is, az emberi természetet, jellemvonásokat és magatartást se az iskola tanítja nekem. Az én tanáraim az élet és az internet, mindenki más tanulás szempontjából felesleges a számomra, a barátaimmal meg nem holmi keménységi skálákról meg igaragozásról beszélek, ahogy azt az iskola elképzeli, nem droidok vagyunk, akiknek a tudata leírható nullák és egyesek összességével.
2014. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%

Is-is. Várom, mert már egy kicsit unatkozok itthon, és hiányozik az osztályközösség (jó osztály vagyunk, összetartunk, de szünetekben sajnos nagy a klikkesedés és a szétszéledés), kíváncsi vagyok erre a tanévre.

Nem várom, mert kevés lesz a szabadidőm, közeledik a pályaválasztás, és még nincs ötletem minek tanuljak tovább, illetve, a legtöbb barátom, valamint a szerelmem is most fog érettségizni. 17L

2014. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
Is-is. Mert találkozhatok a barátaimmal. És azért nem várom mert most lesz a felvételi stb..
2014. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Mert utálok suliba járni (az ismereteim 90 %-a nem az iskolából származik), másrészt nem tudom, mit még mindig nem döntöttem el, hol szeretnék tovább tanulni.
2014. aug. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Mert nem szeretem az iskolát.
2014. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Szintén is-is. Idén kezdem a gimit, nyelvi előkészítős leszek. Az oszt.társaim nagy részét már ismerem, de azért van még bennem egy kis félsz. A legjobb barátnőm velem lesz, illetve bejárosként egész sok oszt.társam lesz a lakhelyemről. A tanulás nem várom. :D
2014. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, idén lesz az utolsó évem, és még nem tudom biztosra, hogy hova szeretnék menni. 14/L
2014. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk. Jó lenne még itthon lenni, sokáig aludni, de az az igazság, hogy kezd hiányozni a rendszer az életemből. Meg amúgy szeretem az iskolámat, a szakot, röhögni a sok ökör iskolatárson.... :D Ha valamivel több szünet lenne év közben, jobban várnám, elviselhetőbb lenne.

15/L (10. osztály)

2014. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!