Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőm megőrült? Mi...

A barátnőm megőrült? Mi történhetett vele? 18/L

Figyelt kérdés

gimnázium végzősök leszünk szeptembertől és van egy barátnőm akit nagyon féltek. 9. óta ismerem, akkor egy kedves, csendes lány volt

10.-ben is ugyan így, kivéve hogy lett egy pasija akiel 2 hét után szakított, 11.-ben lett megint egy pasija, 3 hónapig, majd még 1, szintén kb 3 hónapig.. ebben az időben sokat káromkodott már, ivott és néha cigizett.. kb 10 fiúval flörtölt...tehát megváltozott. most beszéltem vele hogy készül-e már az érettségire, szalagavatóra stb.. azt mondta, már van egy nagyon szexi keringő ruhája de az érettségi még nem érdekli. Aztán megbeszéltünk egy találkozót.. nagyon furcsa volt, mint akit nem is érdeklem, pedig a barátnője vagyok. azt mondta, új barátai vannak és minden este eljárt velük nyáron bulizni, vagy meditálni, keresni önmagát és szeretetet adni egymásnak.. kiderült hogy cigizik és füvezik rendszeresen, azt mondta be van táblázva már a szeptember októbere minden hétvégén bulizni megy.. a pasik már nem érdeklik, nem hisz, csak a nyitott kapcsolatokban és olyanja van már.. Miután ezt elmesélte rohant is el, nehogy lemaradjon az aznapi kis összejövetelről a barátaival. idézem: " ha már ti nem értetek meg, vannak olyan barátaim akik magamért szeretnek" úgy köszönt hogy : béke .. És ezzel elrohant..

( ja és az öltözködése régen visszafogott volt, mostanra mindig sminkelve van, legutóbb amikor láttam egy mini short volt rajta amiből kilógott a feneke)


2014. aug. 14. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Rájött, h nem éri meg jónak lenni. Inkább örülj, h végre boldog!
2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Eszét játssza az hiszi nagylány.
2014. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Kamasz. Lázad. Előbb utóbb magához tér, csak nehogy késő legyen. Ha tényleg a barátnőd figyelj rá oda, hogy ne csináljon nagyon nagy hülyeséget, amitől baja is lehet, nehogy keményebb drogokhoz nyúljon, vagy teherbe essen a sok "nyitott kapcsolatból", beszélgess vele, figyelj rá, próbáld megérteni, segíteni, de ne kritizáld nyíltan, mert akkor bezárkózik és elfordul tőled. Ennél többet sajnos nem tehetsz. Amíg magától nem jön rá, nem undorodik meg a jelenlegi életétől, addig úgyis hiába mondasz bármit. Próbálj rájönni mi vezetett a jelenlegi viselkedéséhez (családi gondok, szerelmi bánat, stb), és azt segíteni neki megoldani. Sok idő és türelem kell hozzá, de ha nyitottan állsz hozzá, akkor előbb-utóbb megnyílik és elmondja amit gondol, amit átél.
2014. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ő most éli lázadó korszakát. Nem tudsz mit csinálni. Egyenlőre hagyd, magától kell rájönnie, hogy nem biztos, hogy az a jó, amit most csinál.

Arra figyelj azért, hogy megmaradjon bizonyos keretek között, nehogy komolyabb baja legyen ezek miatt.

2014. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó azért 18 évesen már a lázadó kamaszkoron túl van.
2014. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
A jó kislányok 18 éves koruk körül gyakran kezdenek el "lázadni" - ez nem azonos a kamaszkori lázadással, ez a "nagykorúsági láz" (magamról tudom, így volt nálam is.) Körülbelül egy év alatt csengett le, ebben sokat segített, hogy lett egy komoly kapcsolatom. (Ennyire azért nem merültem bele, de időnként keveredtem olyan szituációkba, és csapódtam olyan emberekhez, hogy utólag nem is értem :)) Aztán lenyugodtam, elvégeztem az egyetemet, családot alapítottam stb. Viszont ami nekem aggasztóvá teszi a szitut az, hogy füvezik, nekem még a legvadabb korszakban sem jutott eszembe a drogozás. (Cigi, pia volt - bár egyesek szerint ezek is drogok). Extrém öltözködés is jellemző volt. Aztán megcsömörlöttem és kinőttem belőle, jobb esetben vele is ez fog történni. Amit tehetsz érte, hogy ne veszítsd el vele a kapcsolatot, hogy legyen kihez fordulnia, ha már elege van ebből a "lázadásból".
2014. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
50%
Hát én nagyon sajnállak. Nekem is rosszul esne, ha a barátnőm ilyen lenne. Lehet, (előzőeknek írom), hogy lázad, de szerintem ez már egy picit sok, így, hogy füvezik is stb.(ezt nem rosszindulattal írom, nehogy félreértsetek). Igazán sajnálom, és szurkolok, hogy időben magához térjen.
2014. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Szerintem megunta, hogy ő a "csendes áldozat", akinek mindent tűrni kell... "Természetesen", mint ilyen helyzetekben az emberek 90%-a, ő is átesett a ló túlsó oldalára... Én a helyedben összegyűjteném azokat az embeteket, akikre szintén "ijesztően" hat a barátnőd viselkedése, és együtt próbálnánk "felnyitni a szemét", hátha úgy észreveszi magát, ha sokan mondják neki, hogy milyen lett... ;)))
2014. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az történt vele, hogy olyan társaságba került, ahol menő a füvezés meg a piálás. Régebben csendes volt, most lázad, mert partnereket talált hozzá. Azt hiszi, neki ez így most jó, és megtehetni, hogy lesz*rja azok véleményét, akik nem értenek egyet ezzel az életstílussal.

Te nem tudsz vele mit kezdeni, magától kell rájönnie, hogy ez hosszútávon nem lesz így jó. Reménykedj, hogy nem történik vele semmi rossz a rövid sort, a féktelen pasizás és a lerészegedések miatt...

2014. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!