Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is utálta az általános...

Más is utálta az általános iskolát?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy piszkált vagy bántott volna bárki, szívből gyűlöltem az általános iskolát - olyannyira, hogy a kerületébe máig nem szívesen megyek, csak a legvégső esetben kerülök még csak közelébe is.

2014. aug. 21. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szerettem túlságosan, az elején engem bántottak, aztán az utolsó 2 évben már vegyesen engem bántottak/én bántottam valakit. Eléggé meglátszik rajtam, 6 évesen még nagyon jószívű, vidám voltam, szerettem barátkozni, gimnáziumra meg teljesen megváltoztam, mogorva, távolságtartó ember lett belőlem, az általánosos 8 évnek azért meglátszik a nyoma.
2014. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én ki nem állhattam, mert jó tanuló voltam (vagyok) aztán rám ragadt a stréber jelző, és a fiúk állandóan piszkáltak. (köszi nekik utólag is, csodás önbizalmam lett) Mostanában meg aztán összefutunk és vagy elkezdik, hogy ugyan már olyan gyönyörű vagy, mi azt nem úgy gondoltuk stb.. vagy úgy csinálnak mintha meg se ismernének, mert kínosan érzik magukat.
2014. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
én is utáltam, történetem dettó olyan mint a második válaszolóé
2014. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de a gimnáziumot is utálom.

Lehet voltak szép pillanatok, de nap mint nap keltem fel teljesen fáradtan, az első gondolatom mindig az volt: Ma nem megyek iskolába, inkább dolgozok valahol vagy csak sétálgatok. Aztán ahogy felébredtem, rám tört az a nyomasztó tudat, hogy semmi mást nem tehetek, muszáj bemennem.

Az idő mindent megszépít szóval így visszagondolva buli volt, de ha újra kellene járnom egy hetet ismét ugyanúgy érezném magam.

Az suli utálatban oroszlán része van annak, hogy 6 éves korom óta gyűlölöm a tanulást (de nem úgy mint többi gyerek, hogy szívesebben focizna, vagy számítógépezne helyette, hanem minden körülmény közt gyűlölöm), a mai napig egy kín az egész. 16/f

2014. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Változó volt. Hol utáltam (volt olyan alsóban, hogy lógtam, egyszerűen bezárva éreztem magam, nehéz volt hozzászoknom), volt hogy nagyon bulis volt. Így összességében jó volt, sírtam is, mikor elballagtam. Viszont rájöttem később, hogy feleslegesen, a gimi ezerszer jobb élmény. Ezek mellett az évek mellett eléggé feledésbe merült az általános.
2014. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Életem leggyűlöltebb 8 éve volt. Okos voltam és csúnya, úgyhogy folyamatosan ment az alázásom. Teljesen magamba fordultam, önbizalom nulla és gyűlöltem az egész világot.

De azóta rájöttem, hogy isten tényleg nem ver bottal és tényleg legszebb öröm a káröröm. Imádom nézni ahogy most szenvednek azok akik régen megkeserítették az életem.

2014. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,szivbol gyulolom. Iszonyatos askalodas,kavaras megy. Na de nem ugy,mint mashol,sokkal durvabban. Peldakat nem irnek,mert ha valamelyik imadott osztalytarsam olvassa,ujra celpont leszek. Eleg,ha annyit mondok,hogy neha odaig fajulnak az utalkozasok,hogy az igazgatoiban kotnek ki egyesek...

Mar borsodzik a hatam attol,hogy szeptemberben ismet menni kell. Undorodom az egesztol.

2014. aug. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokat csúfoltak, meg kiközösítettek, rengeteg problémám akkor kezdődött. Ugyanakkor ebben az időszakban fedeztem fel, hogy miben vagyok jó, kezdetét vette egy cirka 10 évig tartó barátság majd szerelem. Szeretek visszagondolni rá. Persze ha most szabadultam volna onnan, biztos más lenne a véleményem :)
2014. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolát rühelltem, mert unalmas volt:D Sose tanultunk semmit, bár negyedik után el is mentem gimibe.
2014. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

:D én szerettem... Pedig dundi voltam, sose voltam kitűnő, és pár tanár pikkelt is rám, de ennek ellenére mind az ovira, az általánosra és a gimire is örömmel emlékszem vissza.

Nem úgy az egyetemre! Na azt gyűlöltem/gyűlölöm és gyomorgörcsöm van ha eszembe jut.

2014. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!