Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengeditek a 15 éves...

Ti elengeditek a 15 éves fiatokat/lányotokat Budapestre egyedül vagy barátokkal egy napra?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondoltam aki közel lakik. Hanem pl: Miskolc, Nyíregyháza,Szeged,Pécs,Debrecen.

2014. aug. 25. 17:16
 1/10 anonim válasza:
89%
Elengedem, ha tudom azt, hogy helyén van az esze és megbízhatok, illetve ha ugyanezt elmondhatom a baráti köréről is.
2014. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Elengedném, de csak is napközben talán így h 9-4ig... így estére hazaér! Estére éjszakára nem!
2014. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Polipeter ***** válasza:
100%

attól függ, hogy pontosan kikkel, hol alszik stb.

Ha kisgyerekkori barát, és ismerem a szüleit, és mondjuk hozzá megy vendégségbe akár pár napra is.

De azért telefonon egyeztetnénk, hogy minden rendben van e

De ismeretlen csapattal, nem.

2014. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Bár nem vagyok szülő, de én 15 évesen sokat mászkáltam a városban haverokkal, nem történt semmi, szóval ha megbízható, szerintem nincs akadálya, hogy menjen.
2014. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
igen csakis napközben. legkésőbb hatra legyen otthon, és tudjam hova megy, kikkel, és mindig legyen elérhető.
2014. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Én csak abban az esetben, ha már ismeri a várost, járt ott korábban vagy egy konkrét helyre mennek - nem lenne túl jó, ha úgy hívna fel, hogy eltévedtek valahol, vagy rossz környékre kerültek.
2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyértelműen nem.
2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Minimum felnőtt kíséret!
2014. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Még nincs gyerekem, de ha elmondja, hová megy, kikkel, akkor elengedem - nyilván ehhez úgy kell nevelnem, hogy ne hazudozzon.


Az íróköri találkán sokan jöttek vidékről (15-16 évesek), bennük bíztak a szüleik. Jó, az íméleket, amiket váltottunk előtte a csajokkal, elolvasták (ketten voltunk 20 év felett, mi jelentettük a "felnőtt" kíséretet nekik).

2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Miskolc mellől (+ fél óra, a vonat 2 óra ugye) járok fel ott élő barátokhoz, vagy még messzebb élőkkel ott talizunk. Bár mire egyedül mentem voltam 16 szerintem... Addig kocsival, vonattal szülőkkel, a tömegközlekedést ismerem, nem vagyok elveszve. Egy vad idegen városba vagy olyan barátomhoz, akit még nem láttak tuti nem engednének el, de miután haverom akivel általában ott találkozok már nálunk is volt, én is náluk, nem féltenek :) Barátokkal meg felengednének, de nem nagyon járunk mert elég drága szórakozás... Bár 15 évesen szerintem még nem örültek volna, ha felvetem az ötletet.
2014. aug. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!