Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! A híradóban látható...

Szülők! A híradóban látható volt, hogy mit csináltak egy lánnyal a gólyatáborban. Ezek után, engedni fogjátok a lányotokat gólyatáborba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 14:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
92%
A híradóban naponta láthatóak halálos autóbalesetek. Ezek után ülsz autóba?
2014. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
64%
én tudom miről szólnak ezek a taborok (pia, szex) ezért én magam se mentem el 6 eve a sajat golyataboromba. nem akartam ilyesmibe reszt venni, a sajat dontesem volt, nem bantam meg nem ereztwm hatranyat, később ugyanugy megismerkedtem mindenkivel. az en lanyom is maga dontheti majd el hogy elmegy e, ennyi idos lany mar sok mindent megélt, kell hogy.tudjon magara vigyazni. ez mashol ugyanígy megtortenhetne vele. akit megeroszakoltak, talan reszeg volt nagyon, vagy flortolt a ferfival - persze nem akarok itelkezni es sajnalom szegenyt - de az ilyen dolgok altalaban olyan lanyokkal tortennek, akik nem eleg jozanok es hatarozottak megvedeni magukat. megegyszer nem akaron elitelni a lanyt, nem tudom hogy tortent az eset, de az a fereg nyilvan eleve olyan lanyt szurt ki maganak aki nem allt a helyzet magaslatan, el lehetett csalni a tobbiektol stb.
2014. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
90%

Szulok!


A Hiradoban lathato volt, mit csinaltak egy lannyal az utcan. Ezek utan engedni fogjatok, hogy a lanyotok az utcara menjen?

2014. szept. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
94%

Nem nézek híradót.


Viszont nem hiszem, hogy megtiltanám. Csak van már annyi magához való esze, hogy nem megy bele minden hülyeségbe.

2014. szept. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 A kérdező kommentje:
Visszaeső erőszaktevő volt, aki meg is verte, mert ellenkezett. Ha egy 90 kilós aberrált férfi kinéz magának egy 50 kilós lánykát, mert mondjuk megtetszik neki, nem azért mert a lány úgy viselkedett. Akkor bizony azt csinál vele amit akar. Hiába ellenkezik.
2014. szept. 2. 15:01
 6/94 A kérdező kommentje:
Az utca az tág fogalom barom. A nyóckerbe éjjel kettőkor biztos nem engedném a lányomat. Ugyanakkor egy csendes faluban nyugodtan mehet.
2014. szept. 2. 15:03
 7/94 anonim ***** válasza:
75%
de miért marad egy husz eves lany kettesbe egy 40 eves ferfival olyan helyen ahol kutya se latja oket?
2014. szept. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Én is voltam anno, mindhárom egyetemében, ahová jártam.
2014. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 A kérdező kommentje:
Mivel gondnok volt az elkövető, gondolom könnyű dolga volt elcsalni. Pl gyere segíts kihozni a kajákat, vagy valamit.
2014. szept. 2. 15:12
 10/94 anonim ***** válasza:
87%

A barom éppenséggel te vagy:) ELMEGY A LÁNYOD ISKOLÁBA GYALOG EGY JÓ KÖRNYÉKEN,NA OTT IS MEGTÁMADHATJÁK ÉS MEGERŐSZAKOLHATJÁK:)

A gólyatábor biztonsága függ az iskolától is. De ne higgyétek,hogy a szexről és piáról szól,ill. hogy a gyerek csak ott próbálhatja ezt ki. Mondhat akárki akármit,te a saját igazad hajtogatod,így felesleges volt ezt a kérdést feltenned!

2014. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!