Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Ti kiakadnátok a...

Szülők, Ti kiakadnátok a fiatokra?

Figyelt kérdés
Erős gimibe jár most kezdte ,jó tanuló. Összegabalyodott az egyik oszt.társnőével,és kapott azért egy osztályfőnökit,mert egész szünetbe egymást falják többszöri felszólítás ellenére.Nagyon haragudnátok?

2014. szept. 4. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Először is megtudnám, hogy mi volt a konfliktus. Ha nem volt igaza, lecseszném. Ha igaza volt, megmondanám neki, hogy máskor intelligens vitával intézze el a sérelmeit, nem esztelen marakodással.
2014. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt,hogy falják egymást nem veszekedésre értem,hanem csókolózásra stb..
2014. szept. 4. 18:51
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy értettem, smároltak.

Jaj, ugyan már. Felteszem jó gyerek, jó tanuló. Megkérném, hogy kicsit diszkrétebb és intelligensebb módon, de biztos nem haragudnék. :)

Sőt, én már örülnék is. Az én 9-esem olyan kis magának való. Örülnék egy ilyen hírnek. :)

2014. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szép dolog nyalni falni egymást mások előtt az iskola amúgy sem azért van..:) De nem csesznélek le csak megmondanám szépen hogy kisfiam ez illetlenség és szíveskedjetek máskor máshol csinálni ...(pl zárt ajtók mögött ) Szép is a szerelem :)
2014. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én vagyok igazából a srác..Ma kaptam a figyelmeztetőt.Annyi történt,hogy minden szünetet egymással töltöttünk,és több tanár is ránk szólt,végül az osztályfőnök beírta..Amúgy erős suli napi 9.órám van,sokat tanulok,csak ez így becsúszott.Sajna eléggé az elején..:/

Az egymás falása meg csókolózás,nyakpuszi,arcpuszikból állt.

2014. szept. 4. 18:55
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket NEM mások előtt kell művelni, hanem csendes magányban.

Tanuljatok meg viselkedni. Nem illik mások előtt összevissza falni egymást.

Nem akadnék ki, de elmondanám, hogy mi illik, és mi nem illik.

2014. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%

4 napja van suli és már osztályfőnökije van?

Igen mivel ennél több észt reméltem gyerekemtől. Főleg ha az én lányom lenne, 4 napos ismertség után ne nyalják falják egymást a suliba. Így lehet az elején elvágni az embernek magát a suliba.

2014. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes, nálunk többen csinálják ezt, de a tanárok legdurvább reakciója is az, hogy ne a tanári mellett, hanem valamelyik sarokban, esetleg mosolyognak, viccesen beszólnak. Én is nagyon erős suliba járok.

Hogy hasznosat is mondjak, az én szüleim nem örülnének, ha ezért kapok osztályfőnökit.

2014. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Arcrapuszival, szájrapuszival nincs gond, de a nyakra puszi meg a nyelves csók 4 fal közé való, és csak két emberre tartozik, nem a fél iskolára.

Szép dolog a szerelem, de azért nem illik az ilyesmit mások előtt csinálni, elvégre nem állatok vagyunk, hogy majdhogynem nyilvánosan közösüljünk.

2014. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

én is megkernelek rá, h diszkrétebben, egy dolog zavarna, h előtte többször figyelmeztettek benneteket és mégis ez lett...

felnőtt fejjel én is azt mondom, hogy ez négy fal közè való, de én is emlékszem milyen volt az elsö szerelmemmel...aztán szerencsére idősebbekel hozott össze a sors, és szépen lassan nekem is benott w fejem lagya;)

2014. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!