Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinájak a 18. szülinapomon?

Mit csinájak a 18. szülinapomon?

Figyelt kérdés

Közeledik és még semmit nem talátam ki pedig azt akartam hogy ez a nap különleges legyen (tudom pont olyan mint az eötte lévő meg az utána lévő nap de mindig szerettem az ünnepeket).


Igazából valami különlegesre gondoltam akár extrémre de kellenének ötletek amit letok szervezni pár hét alatt.


2014. szept. 5. 20:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Huh most nézem a kérdést lehet egy helyesírási szótárral kéne meglepnem magam :)


18 dolgot csinálni? de mit?

2014. szept. 5. 20:15
 2/11 anonim válasza:
46%
Megtanulsz 18 oldalt a nyelvtankönyvből! :D
2014. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha..hmmm égyéb ötlet?
2014. szept. 5. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
bassz be
2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt annyira kipróbálnám:)


Esetleg tandemugrás, kalandpark.

2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
hát én a barátaimmal, meg haverjaimmal, meg családdal csaptunk egy nagy bulit nálunk, elég sokan voltunk, utána meg elmentünk bulizni. nekem jó emlék volt, nem volt az a nagy felhajtás, de mégis emlékezetes marad, mert olyanokkal voltam, akikkel fontosak nekem. Mondjuk jól fogytak a piák XD
2014. szept. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%

Nekem ennyire volt különleges.Hàtha tudsz belőle ötleteket meríteni.

Egyedül rohadtam otthon egèsz nap,nagypn rosszul voltam,mint lelkileg,mimt fizikailag is.Le sem szart senki.(Nem is nagyon lenne senki,mert apán kívül meghalt a családom többi része.)Apám dolgozott estig...de bezzeg pont csak aznap.Kaptam egy tortát,de full nem olyan volt,amit szeretek,még véletlenül sem.Olyan ehetetlen volt,hogy 1 szeletet ettem belőle.Nosztalgiáztam,keseregtem,és közben naplót írtam zenehallgatás mellett.

"Legjobb" 18. születésnap. (Y) hahaha

/lány/

2014. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

*nagyon

*mint

2014. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó.sajnálom ezt probálnám elkerülni...


többieknek köszi jöhetnek még ötletek ha vannak

2014. szept. 6. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!