Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek hogy telt az első...

Nektek hogy telt az első hetetek a suliban?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem magam, mint egy kifacsart narancs.
2014. szept. 6. 13:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

én is :)


27 kis elsőssel nem egyszerű az élet :)

2014. szept. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Én állítom az első két nap volt a legborzasztóbb. Kb még le se esett hogy tényleg elkezdődött a suli, és mindjárt beledobtak minket a mélyvízbe. Második nap már feleltünk. Bár tudtam hogy az angoltanárom nem normális, de ennyire...

Most már kezdem megszokni.

2014. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 12. évem, és minden napra jut valami, állandóan szervezünk, osztálykirándulás, tablófotózás, érettségi, szalagavató, ballagás... Sokkal jobban örülnék, ha az lenne a legnagyobb problémám, hogy kész van-e a matekleckém holnapra. :(
2014. szept. 6. 13:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az én lányom is 12.-be jár, de azon kívül, hogy elmondta az ofőjük, hogy május 1. a ballagás, ha valaki helyet szeretne időben foglalni az étteremben, még semmit nem intéznek.
2014. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyan volt, mintha nem lett volna semmi nyári szünet :D haverokkal hülyültünk, sztorizgattunk, zenét bömböltettük, ofő elmondta órarendet, a többi tanár meg elmondta, hogy mik lesznek az óráján, miről fogunk tanulni, megkérdezték, milyen volt a nyár. Igazából csak németen volt tanítás, de ott is inkább beszélgettünk németül, meg matekon ismételtünk, de előbb "újra meg kell tanulnunk írni", mert nyáron csak gépeztem, alig bírtam tollal írni. XD kb. ennyi, remélem jó lesz ez az év is, sokat baromkodunk, egy szaktanárinál többet nem szeretnék idén
2014. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok az új, és nem csak a suliban, de a koleszban is. Imádtam hazajönni már az első héten. Tanulni valót is kaptunk szóval belehúztak a tanárok. De ez ilyen.. :/
2014. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Alig akartam lefeküdni aludni, minden nap korábban pattantam ki az ágyból mint terveztem. Pedig egy héten 42 órám van, van amikor egy nap 11 is :D De annyira sok új arc van fősulin is (együtt van nálunk a középiskola és a főiskola)

De megismertem egy srácot akiért oda meg vissza vagyok, teljesen beleestem úgyhogy én nagyon jót érzek :D Alig várom,hogy visszamehessek koleszba. :)

2014. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Végzős vagyok, úgyhogy az első hetem végzős kirándulással telt. :D Eddig jó volt. :)
2014. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy éreztem magam, mint a Google Chrome amikor egyszerre 28 lap van megnyitva, azt se tudtam, hova kapjam a fejem, mit kezdjek tanulni. 11. évem, probléma volt a fakultációs órarenddel, az iskola borzasztóan elcseszte a német fakultációmat, és nem hajlandóak rendbe rakni, mert jó az így, hogy 25-en vagyunk a csoportban a 9 fős német fak helyett... Jövőhéten már két témazárót is írunk, idén kéne infó és angol érettségi, plusz vezetni is tanulok már. Szervezkedünk a diákigazgatóválasztásra, véresen komolyan van véve a dolog :) Jó kis év lesz, de eléggé ki vagyok facsarva, péntekről szombatra egy olyan laza 12 órát aludtam.


17/L

2014. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szokatlan volt visszamenni a suliba.Az ofő lediktálta az órarendet...stb. Néhány tanár már azonnal belevágott a lecsóba és már feleltünk is. Bejött 4 új tantárgyam mivel 7. osztályos vagyok. Nagyon elfáradtam a héten + még meg is vagyok fázva...úgyhogy vártam a pénteket. :)
2014. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!