Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Képzeljétek el hogy a nővérem...

Képzeljétek el hogy a nővérem 20 évvel idősebb pasival jár. Normális?

Figyelt kérdés

21 éves a nővérem egyetemista. a pasi furikázza őt suliba minden este vele jár éttermekbe meg sokat alszik nála. szerintetek elmondjam anyáéknak mert nemtudnak róla. ha nem alszik otthon akkor azt hazudja hogy egyetemi buli van és kolégiumban alszik a baratnőjénél. anyáék adnak neki pézt az utazásra meg a bulikra ( ami nem kevés) ő meg ruhákra költi. Jár egyébként heti 2 - 3 szor diákmunkára és azt m ondja abból vannak a ruhák. A pasi szülinapra kiskutyát vett neki. Anyáék megengedték már régen hogy lehet kutya ha szeretnénk.

Nővérem megkért hogy ne mondjam el anyuéknak nem szeretné hogy bárki is megtudja. Azt mondja hogy neki most így jó de nem szeretné felválalni.

16/L


2014. szept. 6. 23:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és teljesen márkafüggő lett. egy felsőt 10 000 alatt már nem is vesz meg.
2014. szept. 7. 00:00
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ebből a kapcsolatból tesód csak jól jöhet ki. fuvar, kaja, bankkártya, ajándékok. Tökéletes kapcsolat. Az, hogy 20 évvel idősebb nem számít sokat, de az, hogy nem vállalja fel, érthető, hiszen támadná az egész világ. Az én párom 13 évvel idősebb nálam. Tesómé 10-el idősebb nála. Apám 8 évvel idősebb anyámnál. Nem számít a kor, ha két ember szereti egymást. És ne aggódj, nem tart örökké a szerelmük, mert ilyen téren a húsz év túl sok ahhoz hogy örökké bírják. :)
2014. szept. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%

Nem értek egyet az előttem szólóval. Igenis létezhet igaz szerelem és hosszan is tarthat ekkora korkülönbséggel is.

Barátnő férje 18 évvel idősebb és már majdnem 10 éve együtt vannak boldog házasságban.

2014. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Képzeld másfél évig éltem egy 14 évvel idősebb nővel.

Borzalmas ember vagyok.


25\L

2014. szept. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
A szerelem vak süket és néha nagyon h*lye. Bár ebben az esetben ahogy leírod a tényállásokat semmiképpen sem beszélhetünk szerelemről. Ha én szeretek valakit akkor felvállalom azt ha 20évvel idősebb , kukásként dolgozik, szegény , tehetős vagy nagyfülű. A nővéred az anyagi javakat hajtja a férfinek meg jó szórakozás.
2014. szept. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen is van szerelem ilyen korkülönbséggel, de itt ez nem arról szól, legalábbis a nővéred szemszögéből.
2014. szept. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Én a nővéred helyében vigyáznék azzal a pasival! Gyakorlatilag vásárolt magának egy fiatal husit. Milyen ember az, aki normálisnak tartja, hogy egy egyetemista lány titkolózik a szülei előtt, hazudik, és azt sem tudják, hogy hol van, mit csinál? 41 évesen már fel kellene érni ésszel, hogy ez nem oké. Szerintem marhára nem érdekli a nővéred, illetve nagyon is, de csak annyiból, hogy össze tudott szedni egy fiatal kis csajt, akivel villoghat.
2014. szept. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
egyébként nagyon csinos lány a nővérem. és egy egyetemi buliba nem megy el, se kávézni barátnőkkel mindig ennél a pasinál van. vele jár el szórakozni is
2014. szept. 7. 02:07
 9/15 A kérdező kommentje:

a testvéem azt mondja hogy neki ez most így jó. és nemtudom mondjam e el a szüleimnek mi a helyzet. testvérem egy életre megharagudna rám.

ha nála van több napig akkor szokott nála főzni is meg takaríttani

2014. szept. 7. 02:09
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

A nővéred felnőtt ember, ha akarja majd elmondja a szüleiteknek, ha nem nem. Sem neked sem a szüleidnek semmi beleszólása nincsen, hogy kivel van együtt.

Én 18 évesen jöttem össze egy 17 évvel idősebb férfival 5 évig voltunk együtt, együtt is éltünk egy idő után. Egy dolog miatt mentünk szét, hogy ő nem akart gyereket én meg nagyon. Nem jelent semmit a korkülnbség.

2014. szept. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!