Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy verjem ki ezt a fiút a...

Hogy verjem ki ezt a fiút a fejemből, akit máris megkedveltem, de valószínűleg nem fogok vele többet találkozni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam Horvátországban (csak egy napra mentünk fürödni), ahol nagyon megkedveltem egy horvát pincér fiút, és azt hiszem én sem voltam neki teljesen közömbös, ugyanis rengeteget mosolygott rám, segített nekem és beszélgetett velem (nem semleges témákról), más vendégekkel pedig nem így viselkedett. Viszont, amikor elköszöntem ott voltak a kollégái, szóval nem volt túl "önfeledt" a búcsúzkodás és nem kérte el pl. a facebookomat sem. Tehát ebből sikerült leszűrnöm, hogy semmi komolyat nem akar, ami teljesen érthető, hiszen 4 órányira lakom tőle. Viszont én még sohasem voltam szerelmes senkibe és nem is nagyon tetszett sok fiú úgy igazán. Ő volt az első, aki iránt valóban érdeklődtem és azt vettem észre, hogy annyira megkedveltem, hogy olyan furán érzem magam most és a sírás kerülget. El fog múlni ez az érzés? Nagyon, nagyon rossz!! Ilyenkor mit lehet tenni?

17L


2014. szept. 8. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el pár nap esetleg hét múlva elfelejted...Én is voltam már így :DD
2014. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat te is megkeresheted a facen! De nem kell elkeseredni ha nem sikerul,lesznek meg olyan fiuk akik tetszeni fognak es meg kozelebb is lesznek a lakhelyedhez! Ne aggodj,par nap mulva mar el is felejted!:)))
2014. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából már megtaláltam face-en (félóra keresés után), ő viszont nem tudja az én nevemet. Szóval nem lenne fura így bejelölni? Plusz, ha ő nem kérdezte, akkor lehet, hogy nem is érdekli annyira, nem? :/
2014. szept. 8. 20:29
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
nem lenne fura,jelöld be,kérlek!a képed alapján meg fog ismerni.
2014. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem találkoztok soha többé akkor úgyis mindegy hogy fura-e nem? Másrészt ha lesz belőle valami akkor meg azért jó hogy bejelölted. Tedd csak.
2014. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
napi több száz vendég egész héten... csepp vagy a tengerben...
2014. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Annyira sokan azért nem voltak, és velem többször is találkozott és egy csomót beszélgettünk, meg kísérgetett, stb... Hááát, nem tudom. Majd még kitalálom mit csinálok.
2014. szept. 8. 22:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, elmúlik. Ezen az érzésen majdnem mindenki átesik kamaszkorában.
2014. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont így jártam én is ezen a nyáron. Táborban összeismerkedtem egy sráccal, nagyon kedves és segítőkész, viszont, mivel ő is messze lakik, ebből sem lesz semmi, erre már rájöttem, mikor úton voltam hazafele. Na, kicsit elkalandoztam, az a lényeg, hogy a kamaszkor ezzel jár, az érzés lassan, de biztosan elmúlik majd. A fb-n bejelölheted, hogy lásd mit lép.
2014. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Velem is történt ilyen a nyáron...2 hét alatt teljesen elfelejtettem, de igazából már pár nap után sem igazán érdekelt.
2014. szept. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!