Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akit szerették a szülei...

Akit szerették a szülei irányítani, ez megváltozott miután elköltözött otthonról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem automatikusan. Küzdeni kellett érte. Apukám még mindig emlékszik, amikor először nem mentem haza hétvégén és azt mondtam, hogy "nem megyek, mert most dolgom van, élem az életem". Pedig már elmúltam 30, de azt mondta, hogy az ütős volt. Meg kellett nekik is tanulni elfogadni, hogy már nem vagyok gyerek. Máshogy nem ment, mint így. 19 voltam, mikor elköltöztem, kb. 23-ig tartott, mire tényleg függetlennek éreztem magam. Harc volt, mindennapos harc.
2014. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

amikor kirepültem, levették rólam a kezüket, semmibe nem szóltak bele, nehogy az ő felelősségük legyen, ha balul üt ki és segítségre szorulnék a végén, tehát mindent a magam hibájának vegyek.


hát rosszul esett, hogy addig megmondták azt is, hogy kikkel randizhatok, kikkel nem, mikor menjek haza, otthon csicskáztattak, utána meg lesz*rtak, nehogy segíteni kelljen a boldogulásban.

2014. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 éve, 24 évesen költöztem el, de még mindig folyamatosan alakul a dolog. Kezdetben naponta beszéltünk telefonon, elvárták, hogy minden hétvégére hazamenjek, és otthon töltsem a szabadságomat. Volt egy elég nagy vita, mikor berendeztem a lakást, mert apa másik bútort javasolt, de az nekem nem tetszett, és mivel az én lakásom meg az én pénzem, "nem fogadtam szót". Viszont ez nagyon kellett, mert azóta érzem, hogy kezdi megtalálni a határokat.
2014. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Még durvább, kéretlen beavatkozások következtek.
2014. okt. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem könnyű az ilyen szülővel. Nehezen tudják elfogadni, ha nem ők irányítanak már. Borzasztó
2014. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!