Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a 17 éves...

Mit tennétek ha a 17 éves lányotok ilyet csinálna?

Figyelt kérdés
Három hónapja van barátom, ő is 17 éves. Emeletes házban lakunk, és az én szobámnak van egy külön erkélye, amire elég könnyű feljutni. A lényeg az, hogy a barátom, ha a szüleim nem engedik meg, hogy átjöjjön (három utcával arrébb lakik) ott szokott felmászni hozzám. Múltkor mikor a szüleim megint összevesztek akkor is átjött, és én addig sírtam, hogy elaludtam mellette, és nem akart magamra hagyni, így velem aludt, csak hajnalban szökött haza. Félek, hogy mi lesz, ha a szüleim erre rájönnek, nem történt közöttünk semmi, még mind a ketten szüzek vagyunk, ezt anya is tudja, de most az állandósult veszekedés miatt apával, mindent felfúj (válás előtt állnak). Mondjam el neki? Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a lányotokhoz beszökik a barátja?
2014. okt. 7. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
mondd neki h védekeztetek
2014. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem orulnek neki.
2014. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem örülnék neki a hazugság miatt,de el is gondolkodnék miért érzi úgy a gyerekem,hogy hazudni kell nekem,és mit tehetnénk közösen,hogy a jövőben ne kelljen?

De egyébként szerintem túl élné :) mindannyian csináltunk ehhez hasonlókat,én még cifrábbat is .

2014. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben bezárnám az ajtót, és mivel sosem derülne ki, nem fájna ez senkinek :)
2014. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon mérges lennék,hogy hazudik.
2014. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem örülnék, hogy nem őszinte a lányom, de ebben az esetben megérteném a helyzetet. Emellett magamba néznék, hogy miért kell titkolóznia a gyerekemnek...
2014. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Hát... Beletörődnék. Lehet csak én vagyok túl laza, de szerintem inkább éljen nemi életet és beszéljen róla őszintén (meg védekezzen), mintsem, hogy egész életében komplexusai legyenek és stresszként élje meg a nemiséget. Mellesleg, ha szexelni akar, úgyis megoldja, max. amikor nem vagyok otthon... Így legalább neki sem kell hazudnia.
2014. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, nem is erről szól a kérdés! Csupán nem tudom mit csináljak, mert ha összevesznek apával, akkor engem büntet, nem jöhet át a barátom, sem a barátnőim, suli után haza kell mennem azonnal, még boltba sem mehetek egyedül. Ha nem veszekszenek megengedi, hogy átjöjjön akkor mindenről lehet vele beszélni.
2014. okt. 10. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!