Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Ő osztálytársam is, de 1-2 szónál többet nem nagyon szoktunk beszélni. 1.-től osztálytársam, soha nem voltunk rosszba, de soha nem is álltunk közel egyáshoz. Kb. 1 éve elkezdett nagyon tetszeni és nem tudom hogy kerülhetnék közelebb hozzá. Minden máspdik gondolatom Ő, egyszerüen nem tudom kiverni a fejemből. Amúgy Ő mindig kedves és rendes volt hozzám, soha nem veszekedtünk... Inkább ilyen semleges viszonyunk van és volt. Mit tehetnék? Ti mit tennétek a helyemben? Előre is köszi. 15/L

2014. okt. 12. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, ennyi. Kérdezd meg tőle, hogy nincs-e kedve moziba menni veled, vagy ilyesmi. Mit veszíthetsz? Max. annyit mond hogy nem. De ha nem vagy dagadt vagy ápolatlan vagy hasonló, akkor szerintem tuti hogy belemenne, 15 évesen a fiúk nagy része kb. minden lányra rávetődne.
2014. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő nem épp ilyen. Az a jó benne. Nem lehet azt hallani tőle egész nap , mint a többi fiutól, hogy de jó melle vagy segge van. És mi kis városban lakunk, itt még mozi sincs... De nem szeretném elhívni valahova, legelőször az iskolában szeretnék vele beszélgetni vagy ilyensmi.
2014. okt. 12. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tantárgyból a legjobb? Menj oda hozzá, mondd meg neki, hogy nem érted az anyagot, és kérd meg hogy magyarázza el. Jó kezdet lehetne.:)
2014. okt. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nincs barátnője?
2014. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos nincs baratnoje, az megis csak kitudodna...
2014. okt. 12. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Járj arra a szakkörre/edzésre/énekkarra stb amire ő. Vagy házibulin kérd fel, vagy ülj le mellé beszélgetni.
2014. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még mindig nem a kérdésre válaszolok (mert nem tudok), de azért nem olyan biztos, hogy nincs barátnője. Én is több, mint egy évig azt hittem, hogy ismerem "Őt", de pont a legalapabbat nem tudtam, hogy van-e barátnője. Én teljesen azt hittem, hogy nincs, erre elmondtam neki, majd közölte, hogy márpedig van. Face-en is egyedülálló volt, közös képük sincs fent... mégis.

Na jó, ez persze nem azt jelenti, hogy annak a fiúnak is biztosan van barátnője, csak azért lehetséges. De nem szeretnélek lebeszélni róla.

2014. okt. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adj egy borítékot neki, és mondd azt, hogy valaki küldi, írd meg benne a kis leveledet, amiben NAGYON SZÉPEN ÉS ÓVATOSAN írd meg a leveled, a végére ne azt írd, hogy Anita (vagy ahogy hívnak) Hanem egy kevésbbé felismerhető módon rajzold le magad! (csak az arcod)
2014. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok és annyit elfelejtettem, hogy nálam is ezzel a módszerrel derült ki, hogy van csaja (RÁADÁSUL A LEGJOBB BARÁTNŐM) De a pasi meg mikor elolvasta a levelet megcsókolt pontosabban le-márolt és ölbekapott hogy örül a levelemnek, délután elmentünk randira és akkor derült ki!
2014. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!