Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányom szeretne a...

14 éves lányom szeretne a sötét barna hajába előre egy vörös tincsit. Megengedjem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
persze. en engednem hog maskor is megmerje velem.beszelni az ilyen dolgokat. kulonben arra eszmelsz hogy a hatad mogott piercinget es tetkot varratott :):)
2014. okt. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igazából azt mondtam neki rá hogy átgondolom. De én is az igen felé hajlok. Valami sötét vörös tincs lehet nem is lesz annyira feltünő
2014. okt. 22. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Én megengedném, mert csak egy tincset szeretne és szerencsére nem az egész haját akarja befestetni. Ennyi még belefér.

Természetesen attól is függ, hogy az iskolában mik az elvárások. Ha szigorú szabályok vannak a megjelenést illetően és senkinek sincs az iskolában festett haja, akkor nyilván nem.

2014. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedném.
2014. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Én is 14 évesen festettem először a hajamba vörös tincset. 23 évvel ezelőtt! hajszínező volt, mert a tartós festéket nem mertem bevállalni :)

de anyunak nem volt ezzel semmi baja.... a tanároknak se.

Szeintem a hajszínezőbe egyezz bele.

2014. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Mindenképpen.

Az ilyen dolgok tiltása vezet oda, hogy gonosz mostoha leszel a szemében (jogosan) és mindenféle komplexusai lesznek.

Ha 14 évesen zöldre akarná festi a lányom, azt is megengedném. Ha ettől jobban érzi magát, akkor hajrá.

Az ő haja, azt csinál vele, amit akar.



Két videó a természetes hajfestékekről.


https://www.youtube.com/watch?v=GVzGZMs875k


https://www.youtube.com/watch?v=lgYiN2OYs48

2014. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
55%
Persze, ebben semmi nagy szám nincs. Már 14 éves, kezdi formálni saját véleményét és stílusát, ne gátold ebben!
2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ebben tényleg semmi nagy dolog nincsen, engedd meg neki, biztos " Tudod, anya, ez a divat " ...
2014. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem bele fer. Ha rendes lany, akkor nincs ezzelbaj, egyebkent meg igy-is ugy-is megcsinaltatna.
2014. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. nekem 14 évesen festette anya a hajamat vörösre <3 az egészet. s mivel gyönyörű göndör hajam van, vörösen még jobban néz ki ;) imádom<3 ja és henna szval nem is károsítja
2014. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!