Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mitcsináljak? Nem bírom már

Mitcsináljak? Nem bírom már

Figyelt kérdés
idén lettem szeptembertől 9-cedikes de nem nagyon sikerült a beilleszkedés ,az elején jóba voltam egy lányal és beszélgetünk de aztán mással össze barátkozott és nem foglakozott velem a többieknek meg mindenkinek volt már barátja akiket az előző suliikból ismertek,így én maradtam egyedül egésznap csendbe ülökt a helyemen oda mentem több társosághoz de elküldtek hogy nem akarnak velem barátkozni mer hogy csendes vagyok.Egyébként sulin kivűl beszédes vagyok,és nagyok sok barátom van .váltsak sulit?

2014. okt. 25. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Két hónapja jársz oda. Majd beilleszkedsz.
2014. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha sulin kívül beszédes vagy, akkor ott miért nem?
2014. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj az egész osztályhoz szólni :) Nekem csak egy - két emberrel gyült meg a bajom a beilleszkedés terén.
2014. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Pécsre jársz gimibe?
2014. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 8 osztályosba járok, szintén most lettem 9.-es, az előző két évben szó szerint utált mind a 30 osztálytársam, és reggel 8-tól délután 14:30-ig b*sztattak. Ennek ellenére most van egy barátnőm, a k***ögök elmentek másik suliba és mindenkivel jóban vagyok. Ha nekem sikerült neked is menni fog, két hónap még nem sok! Menj oda egy szimpatikus társasághoz, és beszélgess pár mondatot a suliról pl mi volt a házi, aztán majd jönnek más témák is.
2014. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy barátnőm, akivel a főiskolán ismerkedtem meg. (nő vagyok) A középiskolában állítólag nem fogadták be, meg valahogy ő is csendesnek tűnt nem tudott jól kapcsolatot teremteni.

Nem értettem.

A legjobb fej akit ismerek. A tök egyszerű mindennapi dolgokat olyan viccesen adja elő hogy szakadok a nevetéstől. Megértő, kedves, és normális! Most lesz 15 éve hogy barátok lettünk. Pedig a gimibe senki nem akart vele haverkodni.


Két három hónap kevés a beilleszkedéshez. Ilyenkor mindenki próbálkozik, de lehet hogy megismerik egymást és váltanak. Hátha lesz valami közös dolog akár sulis ahol megismerhetik a másik oldaladat is és befogadnak. Legyél türelmes és ne mutatsd ki hogy pikkelsz rájuk mert átnéznek rajtad.


És amúgy meg nem kell mindenkivel szuperbarátokká válni. IGAZ barát csak néhány van egy embernek!!!! A többi max haver lesz örökké. Ha van ilyen külsős barátod akiben hiszel és jól megvagy akkor nincs szükséged az osztálytársak közül még valakire, max annyira hogy a házit lemásold az övékről.

2014. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

ismeros a helyzet. én tavaly kezdtem a középsulit és szereztem barátokat, de nem teljesen közéjük tartozom, viszont szokatlanul csöndes vagyok a suliban és nem nagyon merek barátkozni.

talán annyit mondhatok, hogy próbálj meg olyanokhoz odamenni, akiket hallottál beszélgetni mondjuk az öltözöben és hasonló dolgokat kedvelnek. ha látják, hogy te is azonos érdeklodessel rendelkezel csak könnyebben elfogadnak :)

2014. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Keress egy olyan kirekesztettet mint te és vele barátkozz meg. A kiközösítőket meg szard le, nézd le meg minden mert az ilyenek szerintem nem is emberek!
2015. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!