Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Vagy teljesen...

Mit tegyek? Vagy teljesen normális ez?

Figyelt kérdés
A 14(november végén lesz 15 éves) kamasz lányom,összejött a 24 éves edzőjével! Nem akarom szétrombolni ezt a kapcsolatot,de mennyi esély van rá,hogy szereti az a férfi a lányom és nem csak kihasználni akarja? Kérlek komoly választ adjatok! 40/N

2014. nov. 2. 17:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És szerintetek nem sok ez a korkülönbség kicsit? Vagy mennyi az ami még normálisnak számit?
2014. nov. 2. 17:06
 2/21 anonim ***** válasza:
53%

ez nagyon nem helyes! ráadásul az edzője! nekem is van olyan 16 (nem 14 éves) ismerősöm, aki egy 21 (és nem 24) évessel jött össze, és még ezt a korkülönbséget is sokallom.

és, ráadásul az edzője, efektív a tanára, ami még undorítová is teszi. képzeld el, hogy mit szólnak majd a többi edzőtársa a lányodnak, ha meglátják, hogy a lányod nem azt mondja a tanárnak, hogy "csókolom", hanem odamegy és megcsókolja. és it szólnak majd a többi szülök?

2014. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem lenne sok ez a korkülönbség, de most még az!!! Hisz még 14 éves!! Egy 24 évesnek teljesen mások az elvárásai! Ebbe gondolj bele, egy 14-15 éves meg nem volna helyes ha kielégítené ezeket! Főleg h az edzője. Jelenteném a dolgot! Nem hagynám szó nélkül, haragudjon meg a lányom érte de majd átmegy rajta. Ez nem normális, beteges!
2014. nov. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mindenki tegezi az edzőt,és állitolag egyáltalán nem kivételez vele,még jobban hajtja,mint a többi lányt!
2014. nov. 2. 17:15
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a lányomnak rosszat,nem akarom jelenteni,csak kivancsi vagyok,hogy létezik e,hogy szereti a lányom..
2014. nov. 2. 17:16
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Egy gyereklányról beszélünk, nagyon korai ez az egész!
2014. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mindjárt 15 éves lesz és állitólag szeretik egymást,nem szeretnék nekik rosszat,csak kicsit furcsa nekem ez. És féltem azért a lányom.
2014. nov. 2. 17:24
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

Off: Te vagy az a lány, ugye? Ha az anyja lennél, akkor éppen azt a bizonyos edzőt húznád fel a lámpavasra, nem pedig itt kérdezősködnél.

ON: Gyakorlatilag semmi esély, csak szórakozik.

2014. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tényleg az anyuka vagyok!:) csak nekem a lányom boldogsága fontosabb,mint,hogy az szétromboljam a kapcsolatukat!
2014. nov. 2. 17:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag megrontja a gyereket. Ha tényleg fontos a lányod boldogsága, akkor lépsz.
2014. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!