Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hagyja, hogy mindenre...

Miért hagyja, hogy mindenre meghívjam, amikor nekem az össze vagyonom 5 ezer, neki meg 630?!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, a számláján van 400 forint, és készpénzben még 230, mégis sokszor burkoltan, de elvárja, hogy meghívjam mondjuk a mekiben, vagy ha fagyizni megyünk. Mondván, hogy "jajj, nem hoztam pénzt".


Mit tegyek? Nekem nincs ennyi pénzem, nem kapok zsebpénzt, csak kapok néha, ha kell valamire. Jelenleg van 5ezrem, és előre tudom mi lesz, ha holnap beülünk suli után mekibe... (lesz egy program, ami miatt nem tudunk hazamenni suli után kajálni, csak ha beülünk valahova..)


Miért csinálja ezt, és én mit csináljak? Nem akarok enni előtte és nézni, hogy ő éhes..


17L


2014. nov. 9. 19:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Vigyél kaját otthonról.
2014. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
mekibe lehet kártyával is fizetni, ha ez a kifogás hogy nincs kp nála :) -vagy menj be egy boltba vegyél egy joghurtot+ kiflit hogy te azt eszel mert nincs mekire pénzed... kíváncsi vagyok akkor mit mond majd neked... meghív-e ő téged, vagy hagyja hogy azt egyél :)
2014. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél előtte. Ha neki nincs pénze enni, akkor ne egyetek együtt. Nem kell mindig együtt lenni amúgy sem. Ha meg kunyerál, megmondod, hogy neked sincs sok, és neked sem azért adnak a szüleid, hogy mást etess belőle.

Nekem volt olyan osztálytársam régen, aki mindig kuncsorgott a pénzünkért, a kajánkért. Egy idő után senki se bírta.

2014. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedvesen és udvariasan mondd meg neki, hogy sajnos most nem tudod meghívni.

Vagy mondd neki, hogy a múltkor te fizettél most ő jön.

Vagy, jó meghívod, de akkor legközelebb ő fizet.

2014. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne vele menj. Nem kötelező gondolom :)
2014. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
630 forintból mit fizessen?
2014. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

630 ezer, te genius maximusz


[link]

2014. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért hívod meg? Ha nem ajánlod fel, hogy meghívod, akkor nem is lesz mit hagynia.
2014. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha 630 ezer, akkor azt kell írni, bár akkor nem értem, hogy miért nézné éhesen, hogy a kérdező eszik!
2014. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

"a számláján van 400 forint, és készpénzben még 230"

akárhogy számolom, ez 630 forint , bár igaz régen volt már a 3. osztály...

2014. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!