Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok, ha az új...

Mit gondolnátok, ha az új osztálytársatokról ilyeneket tudnátok meg?

Figyelt kérdés

Eddig annyit tudtatok volna róla, hogy Budapestről ment oda, kollégista és azt leszámítva, hogy imád vásárolni és sokat törődik a külsejével, rögtön népszerű lett és alapjáraton mindenkivel kedves.


Aztán megtudnátok, hogy

-viszonya volt a szüleinek a 33 éves, közeli barátjával majd' 1 évig

-a legjobb barátnőjét próbálta tönkretenni azért, mert a lány olyat tett, ami nagyon fájt neki (lelkileg)

-gyógyszerfüggő és hánytatja magát, ha valami nem úgy van, ahogy elképzeli, addig alakítja a dolgokat, míg minden úgy nem alakul, ahogy ő akarja


Gimnázium, 11. osztály


2014. nov. 9. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Hát hogy egy fruska és jól meg kéne cibálni a kontyát neki,a kis lotyónak.
2014. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Azt, hogy egy újabb apakomplexusos kislány került az osztályba. Van még mellette kb. 12, jól meglesznek együtt.
2014. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszadó, megkérdezhetem, hogy milyen etnikumból származol?
2014. nov. 9. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom hogy lehet segítség kéne neki és hogy tutira nincs rendben semmi otthon vagy régen történt vele valami komoly dolog amit most ez hozza ki belőle.
2014. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg alapjáraton se lennénk túl jóba, de ha ilyesmi derülne ki róla, akkor végképp elkerülném.

Volt ilyen osztálytársam, vagyis inkább nagyon hasonló és tudom milyenek az ilyen lányok, nem megváltoztathatóak és túl betegek ahhoz, hogy egy velük egykorú ember próbálkozzon ezzel. Szerencsére az osztálytársnőm, aki ilyen volt lelépett az osztályból tavaly évvégén.

Amúgy gondolom te vagy az a lány...

17L

2014. nov. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
En is azt gondolnam, hogy segitseg kellene neki. A gyogyszerfuggoseg es a bulimia eleg sulyos betegsegek.
2014. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Amúgy se birom az ilyen szarkavaró ribiket, szóval nem tudom sajnálni.
2015. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!