Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, miért közösítitek...

Kamaszok, miért közösítitek ki, nézitek levegőnek a visszahúzódó, csendes embereket?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha egy iskolai közösségről van szó.
2014. nov. 20. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válaszod, mert kamaszok :)
2014. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szia. 17 éves fiú vagyok. Én azt vettem észre/tapasztaltam hogy alapból az ilyen emberekkel semmi baja nincs az osztálytársaknak, csak 1-2 bunkó/osztály menője/nagyképű gyerek elkezdi mert attól látszik keménynek. Sajnos ez így is van, és mivel mindenki kemény,laza akar lenni és nem kitűnni az osztályból, ők is ezt teszik. Ha az az ember hagyja magát, ez szokássá válik, és rajta marad a "mindenki piszkálhatja" cím. Velem is megtörtént, de nemhagytam, most én vagyok az egyik legnépszerűbb gyerek az osztályban. :) Igy válnak bunkóvá az alapból teljesen normális emberek is.
2014. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én meg mindig azt mondom, hogy az ilyen emberek magukat közösítik ki. Van ez a falkaszellem az emberekben, hogy összetartanak, a többi pedig majd ellesz valahogy. Ez alatt azt értem, hogy aki elhatárolódik a társaságtól nyiván nem lesz erőszakkal belerángatva. Neki kell nyitni ahhoz, hogy a többiek befogadják, mivel ő az, aki egyedül van. Attól még lehet csendes és visszahúzódó valaki, hogy azért kommunikál a társaival.
2014. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem közösítem ki, csak egyszerűen nincs miről beszélgetnünk. Én nem fogom törni magamat, hogy 3 szót mondjon.
2014. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is visszahúzódó vagyok, az előző osztályomban piszkáltak is miatta, de idén egy másikba kerültem, ahol szerencsére nagyon jó fej mindenki. :) Meg egy fokkal én is kevésbé lettem nyomorék, és próbálok nyitni, bár ez alapból nehezebb. De mondom, itt most mindenki teljesen normálisan viselkedik. :) (kivéve egyik volt barátnőmet, de ő más tészta)
2014. nov. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem közösítem ki,próbálok velük beszélgetni,de ha ők nem akarnak,hát nem..:)
2014. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 B25 ***** válasza:
74%
Egy közösség sose közösít ki valakit csuklóból! Az első lépés hogy az a bizonyos ember kivonja magát! Ehhez hozzászokik a környezete, elfogadja és ezért nem fogja bevonni a közösségi dolgokba. És ilyenkor nem lehet a közösséget okolni! Mindenkiinek meg kell próbálni beilleszkedni még ha teljesen antiszociális. Persze ha ez nem sikerül nekik akkor az első akit hibáztatnak az a környezetük és nem saját maguk. Ezt nem szemrehányásként mondom csak ez az igazság!
2014. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

mert elkülönülnek

az osztály csapatjátékról szól

aki nincs benne annak nincs helye


plusz soksor akik elkülönülnek azok sokszor lesajnálják a többieket

de ha nem is, akkor is a csoport tagjai úgy érzik ők nem elég jók a különállónak, mert ha azok lennének akkor a különálló velük lógna


sajnos az a rossz hírem hogy az elkülönülőket a munkahelyeken sem szeretik.

2014. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!