Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez lehet a gond velem 16 évesen?

Ez lehet a gond velem 16 évesen?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva töltöm a 17-et, és mostanában sokszor felmerült bennem egy dolog. Eddig 2-3x tetszett egy srác, de rendszerint lemaradtam az álmodozás részénél. Mindig panaszkodok anyának és a barátnőimnek, de ők szépnek látnak (természetesen). Egyik alkalommal, az egyik barátnőmből kibukott, hogy valószínűleg a fiúk "kislánynak" néznek engem... én pedig elgondolkoztam a szavain, talán igaza van.... előszeretettel bunyózok a 10 éves tesómmal, benne vagyok minden csíntevésbe, és sokszor nem 16 éveshez méltóan viselkedek...talán a fiúk ezt megérzik, vagy látják? Mert testileg fejlett vagyok, de a viselkedésem elég gyerekes néha...és szerintem ezért nem vesznek észre a fiúk, pedig most is nagyon tetszik egy.:( Egyszer azt érzem, borzasztóan vágyom egy fiúra (még nem volt semmilyen kapcsolatom velük, még nem is csókolóztam),néha pedig úgy gondolkozom, hogy kell a francnak, még gyerek vagyok. Normális vagyok? Mit tegyek, hogy egy kicsit felnőttesebb legyek?
2014. nov. 23. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs veled. Én 21 vagyok mégis olyan ökörségeket csinálunk a barátnőimmel a fiúk csak lesnek mi bajunk. És pont ebbe a hülye énem tetszett meg a barátomnak akivel 17 eves korom óta együtt vagyunk. :)

Tényleg ne aggódj e miatt. Majd megkomolyodsz! :)

2014. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.

Az egyik mondat elég értelmetlen lett.

Szóval pont ez a hülye énem tetszett meg neki. :)

2014. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakiért meg kell változnod, hogy veled legyen, az nem igazi kapcsolat! Megjön majd az a srác, aki veled hülyül, csak várd ki, és addig is maradj hű önmagadhoz! Akkor leszel a legboldogabb, ha valaki úgy szeret meg, hogy közben nem kell viselkedned, vagy szerepet játszanod, önmagad lehetsz minden helyzetben!
2014. nov. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs veled... addig maradsz gyerek amig akarsz, toleg ha ilyen dolgokrol van szo....en is 24 eves vagyok es imadok jatszani, meseket nezni, meses pizsamakat hordani....es a parom ezt imadja bennem! Aki szeretni fog, ugy fog szeretni ahogy vagy...aki meg nem, arra nem erdemes pazarolni az idodet :)
2014. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, barátom egy igazi troll, és néha gyerekes, szóval nagyon jól összeillünk így hogy én is néha komolytalan tudok lenni :D

Ne aggódj, érezd jól magad :D

20L

2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!