Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, a ti iskolátokban...

Kamaszok, a ti iskolátokban szokott lenni gólyahét? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor a 10.-esek szivathatják a 9.-edikeseket
2014. dec. 4. 17:16
 1/7 anonim válasza:
Nálunk Gólyaest volt. Ott nem volt semmi extra, feladatok voltak,pl: sütire csípős szósz, fogkefére mustár és mosd meg vele a fogad.. stb.. túl lehet élni :) Ez volt nekem 8 éve :D Hogy most mi a szokás nm tudom :D
2014. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem sok értelmét láttuk. A 10 perces szünetekben nem sok mindent lehet csinál(tat)ni... Ha egy végzősnek szülinapja vagy névnapja volt, akkor énekeltek a gólyák, vagy makkot szedtek, cipőt takarítottak, stb. Szóval elment, de nem volt nagy durranás. Nem lenne belőle sértődés szerintem, ha beszüntetnék. Azon a héten volt a gólyaavató, délutáni program, ott jókat nevettünk, aztán a gólyabálon buliztunk kicsit.
2014. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van és felesleges alázás.
2014. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van, de semmi extra. Valahogy be kell öltözni. Nekünk anno kukászsákban kellett lenni, lábasban hordani a könyveket, meg egy óriás plüssállatot cipelni. De minden évben amit éppen kitalálnak. A nagyszünetben az udvaron meg valami kreatív feladatot kell végrehajtani. Pl smileytérformába állni, vagy valakiket beöltöztetni az iskola előtt álló szobornak. Semmi rettenetes.
2014. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk szerencsére nincs ilyen, októberben van "gólyabál", a bejövő osztályok kb 5 perces produkcióval készülnek (ének, tánc, stb)meg gólyatábor.
2014. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk csak gólyaszívatás van, ami kb. 2 óráig tart.

A környéken híresen a mi sulinkban a legdurvább :D Elég undorító és perverz feladatok vannak, (természetes úton való) hányásért pedig + pont jár az osztálynak, stb...

A gólyák beöltözve vannak, a végén pedig nálunk is van ének és táncika.

Egyébként nálunk a végzősök szívatják a kicsiket, nem as 10.-esek. :)

2014. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézuss... beöltözésnek és táncnak nem vagyok ellene, de ez, hogy plusz pont a hányás? Meg hogy kifejezetten undorító és pervez?

Én is 18 éves, végzős vagyok, de nem lelném örömöm abban, hogy másokat ily módon megalázzak. Még a legellenszenvesebbeket sem.

Ha az én gyerekem hánytatnák meg valami gusztustalansággal, lehet hogy megkeresnélek, és lezörgetnék egy kva nagy pofont.

Ebben tényleg nem értem mi a jó

2014. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!