Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá a 15 éves...

Hogy vegyem rá a 15 éves öcsémet, hogy otthon legalább most télen vegyen fel zoknit?

Figyelt kérdés
Otthon télen is mezítláb van, én meg fázós vagyok, a látványától is borzongok, hogy mezítláb mászkál a hideg járólapon.

2014. dec. 6. 14:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

tehát ő azért vegyen zoknit, mert TE fázós vagy???

én is mezítláb vagyok itthon évszaktól függetlenül.

2014. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, hagyd békén. Ha nem fázik meg meg ilyenek akkor tökmindegy.
2014. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Gyémántlány ***** válasza:
100%
Hát, szerintem ha neki úgy kényelmes, akkor hagyd rá. Ha fázni fog, gondolom majd felveszi magától.
2014. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Te felvennél valamit ami neked kényelmetlen, csak azért mert másnak úgy jó??

Ha nem tiszta takony folyamatosan, akkor semmi közöd hozzá. Én is szeretek mezítláb lenni, csak akkor veszek fel zoknit ha már lefagy a lábam, mert nekem így jó.

Hagyd békén és ne b...szogasd már a hülyeségeiddel.

2014. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
7%

Olvasgasson egy kicsit arról, milyen hatással lesz ez a későbbi férfiasságára! Nem akkora poén egy 15 éves hülye szokás miatt meddőnek lenni tíz éven belül:


Nőknél és férfiaknál is a gyakori felfázás meddőséghez vezethet!


Ön is elköveti időnként azt a hibát, hogy apróságokra nem figyel fel?

Ilyen és nem is annyira apróság a hideg láb. Nem tűnik fel, mert mindig is az volt, sőt sokszor már a szülők is hideg lábakkal szaladgáltak.


Önnek hideg a lába? Ne válaszoljon elhamarkodottan!!



A legtöbb esetben „nem” a válasz, úgy értelmezve a kérdést, hogy nem fázik a lábuk. Pedig óriási a különbség a „hideg láb” és a „nem fázó láb” között.


Forrás: [link]

2014. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
5: 40 múltam, nő vagyok és még SOHA nem voltam felfázva.
2014. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
5-s vagyok, 31 vagyok, nő és már voltam felfázva, mert én is zokni, sőt papucsellenes voltam. ATtól, hogy valaki nem kap tüdőrákot napi egy doboz cigitől, attól még a cigi tüdőrákot okoz nagyon sok esetben ;)
2014. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: amit linkeltél, az egy áltudományos REKLÁM. nem kell minden bugyutaságot elhinni elsőre.
2014. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
7: Már egy darab tampon használatától is halt meg egy fiatal lány és vakult meg valaki kontaktlencse miatt. Miközben emberek milliói használják mind a kettőt problémamentesen. Ha te felfázásra hajlamos vagy, akkor vegyél fel TE zoknit. Fejkendőt is vegyél fel mert a nagymamámnak sokszor fájt a füle a huzat miatt.
2014. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem szórj rajzszögeket a padlóra.
2014. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!