Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez normális hogy ennyire oda...

Ez normális hogy ennyire oda van érte mindenki?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. a havermnak van egy nővére. Okos, gyönyörű, szuperül öltözik, szuper alak. minden pont ahogy kell. összes pasi álma. Ha haveromnál vagyok folyton csak őt nézném. Mindenki oda van érte aki csak ismeri. beakartam próbálkozni nála de gazdag pasija van. nemhiszem hogy értem otthagyná. szerintetek próbálljam meg azért , buliba párszor láttam őt de mindig a pasijával volt. olyan észvesztő ruhákban szokott lenni de egy szál tyepibe smink nélkül is észvesztő. hosszú barna haj, pont jó magasság, gömbölyű fenék, kézbe való mellek, szép lábak, gy¨nyörű arc. 21 éves a csaj
2015. jan. 3. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a tyepi?
2015. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
melegíttő :) bocsánat nálunk így mondják
2015. jan. 3. 21:30
 3/6 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező a tyepi jelentése melegitő nadrág mi Felvidéki magyarok használjuk ezt a szót tyepláki röviditése. Másik kérdező szerintem utolsó munka másnak a kapcsolatába bele ronditani és hidd el felesleges is mivel ha van barátja és mindig együtt vanak valószinű szeretik egymást akkor meg minek rá kérdezni??? plusz te is érzed azért hogy nem hagyná el a párját miatad.
2015. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg azért van köztetek némi korkülönbség is, ami szintén nem neked dolgozik. Hagyd a francba, keress egy hozzád illő csajt. :)
2015. jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy elhagyná-e a barátját érted, hanem az, hogy mért akarsz te az a bunkó lenni, aki csakúgy belerondított egy kapcsolatba a saját önző céljai miatt? Ha valakinek barátja van az azt jelenti, hogy le kell mondani róla és békén hagyni őt. Neked hogy esne, ha lenne egy barátnőd, és egy másik srác csakúgy kikezdene vele, tudva hogy te vagy a lánynak a barátja, hogy elszedje őt tőled? Ez egyszerűen aljasság. Te valószínűleg nem is szereted őt, csupán vonzódsz hozzá, mert jól néz ki. És csak azért te még képes lennél szórakozni a saját haverodnak a nővérével?

Szóval elmondom újra, hogy mit kell tenned: HAGYD ŐT BÉKÉN!!!

Az ember nem kezd ki olyannal, aki már egy kapcsolatban van! Mégis mi neked a problémád? Keress valaki mást magadnak, lehetőleg olyat, aki EGYEDÜLÁLLÓ.

2015. jan. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most vettem észre, hogy mit írtál, hány éves. Szóval még azt is hozzáadnám, hogy a korkülönbség miatt sem lehetsz vele együtt, mivel a lány már egy felnőtt nő, te pedig csak egy tinédzser vagy, és egy nagykorú amúgy sem kezdhet viszonyt egy kisebb korúval, szóval már csak azért is felejtős a dolog.

(Egyébként sajnálom, hogyha durván fogalmaztam, csupán eléggé kiakasztott az, hogy képes lennél belerondítani egy lehet amúgy is tökéletesen jól működő kapcsolatba)

Előző voltam.

2015. jan. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!