Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok, ha a (majdnem)...

Mit szólnátok, ha a (majdnem) 15 éves lányotok egy 17 éves fiúval járna?

Figyelt kérdés
A fiú januárban lett 17, a lány áprilisban lesz 15. Nagyon rendes a fiú, a lánynak már volt egy barátja korábban, aki nagyon rossz társaságba keverte.
2015. jan. 19. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Általában mindig a fiú az idősebb, az még a jobbik eset, hogy csak 2 évvel hidd el :)
2015. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez teljesen normális szerintem... Örülni kell, hogy csak ekkora a korkülönbség. :)
2015. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de még csak most felvételizik gimibe, az a fiú meg másodikos gimis.
2015. jan. 19. 18:20
 4/10 megadeth18 válasza:
91%
Ha rendes a fiú, akkor ne aggódj! Jobb, mintha egy 14 éves, éretlen csipszarral járna, aki csak a fenekét fogdosná, aztán két hét után megunja és más lánnyal kavar. Még az is lehet, hogy jó hatással van a személyiségére. Azonban meg kell győződni, hogy ez a "rendes" viselkedés nem csak egy álca, és nem csak lefeküdni akar a lányoddal, hanem komolyan veszi, és segít neki a döntéseiben, kitartó magatartást képviselve. Azért legyél vele óvatos, de első olvasásra végülis bíztatónak tűnik.
2015. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Számomra egyáltalán nem jelentene problémát, persze abban az esetben, ha a fiút minél előbb megismerhetném, hogy tudjam, valóban értelmes, rendes fiú, aki nem lesz rossz hatással a lányomra. :)
2015. jan. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Én 14 voltam mikor összejöttem az akkor 18 éves barátommal. Azóta összeházasodtunk és van egy kisbabánk is. Szerintem ebben nincs semmi rossz. Ha pl egy 10 évvel idősebbel lenne, na az már aggasztó.
2015. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Megkérdeztem a kedvedért az édesanyámat,mit szólna hozzá,ha 17 éves barátom lenne. (15 vagyok)

Azt mondta ideális,de még a 18 is pont jó kor lenne.

2015. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Én 13 éves voltam mikor összejöttem a majdnem 15 éves barátommal, a szüleim nem örültek hisz fiatal voltam amit mostmár meg is értek, de 6 évig együtt voltunk és nem volt semmi probléma. Bár az első 2 évben édesapám nem engedte be a házunkba őt így csak kint az utcán találkozhattunk és a közelben sétálhattunk. Szerintem a te eseted teljesen normális.
2015. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a lány rendes,megbízható,tisztában van azzal a szex korai szerintem azzal nincs baj,ha barátja van.
2015. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzet a barátnőmmel és velem. Még nem ismerem az édesannyát mert még nem régóta vagyunk együtt. Egy kicsit agódok hogy aggályai lesznek a korkülömbségel kapcsolatban de remélem hogy nem lesz gond mert jelenleg nagyon jól érzem ezzel a lányal sőt az eddigi legjobb kapcsolatom szerintem.
2015. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!