Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9 eves lanyom mostanaban kezd...

9 eves lanyom mostanaban kezd ugy viselkedni mint a kamaszok! Nem tul korai ez meg?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban visszabeszel,allandoan duzzog,akarmit mondok o az ellenkezojet mondja.Mar egy ruhat sem tudunk neki egyutt megvenni!Egyebkent jo tanulo,jo magaviseletu gyerek! Hogy kell az ilyen dolgokat kezelni? Nem ordibalhatok vele allandoan,de sokszor annyira kihoz a sodrombol......Ha ez meg nem a kamaszkor akkor el sem tudom kepzelni mi lessz kesobb :/

#kamasz #kamaszkor.
2015. jan. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
-elkezdett nővé érni,és tudod 2 dudás nem fér meg egy csárdában,megy nála a harc a jogokért,egyre inkább nem fogja hagyni,hogy mindig te mond meg neki,hogy ő mit csináljon,hisz ő már mindent jobban tud nálad ))
2015. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen normalis.


Hagyj neki egy kis teret, es legyel sokkal turelmesebb. Egyaltalan minek vele kiabalni? Ha nincs turelmed, akkor a kamaszkor tenyleg xar lesz...

2015. jan. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

nyugi !

ülj le vele sokat beszélgetni

adj neki kicsit több mozgás teret

pl ha eddig vittek a suliba most mehessen egyedül

vagy más olyan dolog amiben több szabadságot kap


és igen lehet h nálam már elkezdődőt !

nem feltétlenül lesz rosszabb

illetve ez rajtad áll !

2015. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell más csak türelem,tudom hogy nehéz de ha visszabeszél vagy felesel,akkor se vedd fel a kesztyűt,maradj türelmes,és nyugodt vagyis ha dühös is vagy csinálj úgy mintha nyugodt lennél!Ha látja hogy nem ér célt a hiszti ,megunja és ha nem is hagyja abba,valamilyen szinten mérséklődni fog a viselkedése!Reméljük!:D
2015. jan. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én is ilyen voltam. 13(lassan14) éves lány vagyok. én egészen kicsi korom óta ilyen voltam, anyu folyton üvöltözött velem. a viszonyunk azóta sem javult, viszont most kezdek lenyugodni. a baj az, hogy az a "semmi sem érdekel" korszakom van, észrevettem magamon. ha észrevetted az első jeleket, hogy egyre kevésbé érdekli akármi is, akkor kezdj aggódni. nem vinném sem pszihomókushoz(megjártam és az orránál fogva vezettem szegényt, sztem valami hasonló lenne a helyzet), mert pénzkidobás, és nem is ordibálnék vele. mond neki, hogy rendeben, meghallgatom az érveidet. ez ki fogja ütni.
2016. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!