Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A párkapcsolat a tanulás...

A párkapcsolat a tanulás rovására megy, ez igaz?

Figyelt kérdés

Anyáék ezért se akarják ,hogy legyen barátnőm. Mondtam nekik ,ha lenne és nála tölteném a hétvégét erre azt mondták, nem. Esetleg hetente egy nap.


Egyetemre kell mennem szerintük és nem csajozni.


2015. febr. 15. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak vègletekben gondolkodj!

Első a tanulás, ha az megvan, utána a barátnő...

De lehet pár órát is találkozni, nem muszáj egèsz hètvègèt együtt tölteni...

2015. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ és a barátnődtől is. Össze lehet hangolni a dolgokat. Kérd meg a szüleidet, tegyenek egy próbát! Ha nem megy úgy a tanulás, leállsz a barátnőzéssel.
2015. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor nekem főiskolán kapcsolatom lett, egy egész jeggyel romlott az átlagom. Viszont szakítás után lógni kezdtem... Szóval egyik sem annyira jo... ha szerelmes vagy azért nehezebb figyelni, ha már nem jártok azért. .. de ha minden megfelelően mukodik, akkor nem biztos, hogy hátrány egy kapcsolat.
2015. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tanulás rovására megy, de az sem megoldás, ha addig nem is megy lányok közelébe, amíg be nem fejezi a tanulmányait. (Ez egyetem miatt lehet 26 éves koráig is. Akkor kezdjen neki a nulláról?)Véleményem szerint ebben is meg kell tanulni a mértékletességet. Ha nem középiskolában tanulja meg, akkor majd egyetemen fog rontani, amibe akár az ösztöndíja is kerülhet.
2015. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor megy a rovásáras ha hagyod. Ha betudod osztani az idődet akkor nem megy. Ha mondjuk vasárnap tanulsz akkor péntek délután illetve szombaton tudsz a barátnőddel találkozni és a barátaidra is lesz időd. Rajtad múlik ,hogy hagyod-e
2015. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont hogy javította a párkapcsolatom a tanulmányi eredményemet :) A barátom mindig segített tanulni, mert kettő évfolyammal felettem járt, és már tanulta azt, amit én :)
2015. febr. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A párkapcsolatom egészen addig javította a teljesítményemet, amíg tartott. Viszont a szakítás annyira megviselt, hogy sikerült úgy elcsesznem a vizsgaidőszakot, hogy csúszok. Szóval ez egy olyan..nehéz kérdés :) De szerintem mindennek ellenére érdemes belevágni.
2015. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt tanulom mint a barátom, így nagyon könnyű, kb az egész vizsgaidőszakot együtt töltjük, együtt írjuk a beadandókat, segítünk egymásnak tanulni. Én nemsokára szakot váltok, de akkor is szerintem jobban megy a tanulás, ha ott van mellettem, nem azon agyalok, hogy mi lehet vele, hiányzik, meg csekkolgatom a facebookot meg a steam chatet hogy nem írt-e :D

Az előző pasim is csak javított az átlagomon, matekból pl nagyon sokat segített, én meg neki angolból.

Én szeretek valakivel együtt tanulni.

Egyénfüggő.

21/L

2015. febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyi szabadidőd van naponta? Ami nem tanulás. Namost, az miért menne tanulás rovására, ha ezt az időt ahelyett, hogy azzal töltenéd, amivel most, barátnőre szánnád. Attól meg, hogy hétvégén kicsit kimozdulsz, még nem fogsz elhülyülni. Plusz így egyetemistaként, belsősként azt tudom mondani, hogy hacsak nem valami szuper-elit szakra mész (mondjuk ELTE pszichológus szak vagy hasonló) akkor sanszos, hogy nem kell kétrét görnyedni ahhoz, hogy bejuss. Túl van ez lihegve kissé úgy érzem.
2015. febr. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!