Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A Ti lányaitok mikor kezdték...

A Ti lányaitok mikor kezdték el a fiuzást? Mikor engedtétek meg nekik?

Figyelt kérdés
Nálunk ez elég korán elkezdődött - 7. osztályban már volt hosszútávú kapcsolata mindkettő lányomnak - Lehet hogy azért kezdték ilyen korán mert az apjuk gyakran van külföldön -(hetekig?)

2015. febr. 16. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

nem apuka miatt, hanem mert fiúk körében mozogtak


suli utáni időkben pl.

megesik főleg azokkal, akik tényleg nem sokat vannak otthon sulin kívül

2015. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy mikor engedték? Mintha azt meg lehetne szabni,hogy mikor érezze azt hogy tetszik neki valaki...chh.

Apjukhoz nincs köze,szerintem ahhoz se mennyit van otthon.(interneten is tudnak beszélni)

2015. febr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 17 évesen kezdtem.. Szóval, másfél éve :D De nem hiszem, hogy lemaradtam volna bármiről is.
2015. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nem bánod, a saját tapasztalatomról írok.

1 hónappal a 13. születésnapom előtt lett az 1. barátom, tipikus rossz fiú, előttem egy csomó lánnyal volt már 1-2 heteket, tudtam, velem sem lesz több ideig, nem is szerettem belé, csak kíváncsi voltam milyen járni egy fiúval. Újdonság volt. 9 napig voltunk együtt, csak szájrapuszi és kézfogás volt, nem akartam megcsókolni, éreztem, nem ő az akivel az első csókot szeretném. Erről a kapcsolatról tudtak a szüleim, nem tőlem, nem szóltak semmit.

Fél év után megismerkedtem egy fiúval, aki 30km re lakott tőlünk, így nehéz lett volna eltitkolni. Minden hétvégén járt hozzánk, a szobámban voltunk bezárkózva. A szüleim nem voltak ellene, ami engem is meglepett. Csinálhattunk volna bármit, de "jók" voltunk, azaz nem volt szex, semmi más. Hosszú kapcsolat volt. Szüleim tudták, ha tiltani fogják akkor is találkozunk majd, csak nem biztonságos helyeken. Nem érdemes tiltani.

2015. febr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 9. osztályban, 15 évesen volt először. akkor kezdtem eljárni társaságba szabadidőmbe.
2015. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!