Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatnék/hova menjek...

Mit csinálhatnék/hova menjek egyedül? 15L

Figyelt kérdés
Összevesztem a legjobb barátnőmmel pár hete, azóta végig itthon vagyok minden egyes nap mert csak vele tudtam találkozni..Olyan szép idő van és el szeretnék menni valahova csak nemtudom hova mehetnék így egyedül.:(
2015. febr. 20. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Hát jányom, ha cska 1 darab baratnőd van és azzal is összevesztél, akkor valami nem stimmel... Békülj ki vele és szerezz új barátokat, ez így nem normális. Nekem a te korodban annyi barátnőm, haverom, volt, hogy azt se tudtam mikor melyik bandávval csavarogjak. persze, ezek felnőtt korra lekopnak, de még ígyis megmaradt jó pár baratság. Veled mi lesz?
2015. febr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Suliba nekem is sok van de ők vidékiek stb..
2015. febr. 20. 16:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj a kevés baráttal!


Hívd fel, béküljetek ki!

2015. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már nincs értelme
2015. febr. 20. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz új barátokat!

Én is beleestem ebbe a hibába hogy csak egy igazán jó barátom volt akivel tudtam együtt lógni. Aztán ő elköltözött, én meg elég sokideig elveszett voltam. Szervezz programokat sok emberrel és majd találsz igazán jó barátokat.

2015. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!