Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A ti 10 év körüli fiatok...

A ti 10 év körüli fiatok hajlandó felvenni mesefigurás ruhákat?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ilyen korú gyerekeknek csak ilyen ruhákat árulnak? Szinte sehol nem találok normális ruhát, mindegyik verdás, pókemberes...stb. Vagy nálunk van a gond, és a többi 10 éves kisfiú szereti még? Az én fiamnak ez már ciki, még pizsit se vesz fel olyat amin mesehősök vannak.
2015. febr. 22. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mutasd meg neki ezt. :D


Amúgy szerintem ez normális. Kezd lassan "nagyfiúként" viselkedni. Amúgy nem tudom hogy hol nézed, de szerintem ilyen nincs hogy 10 éves fiú méretébe csak mesefigurás ruhákat áruljanak.


[link]


tessék egyáltalán nem csak mesefigurás ruhák vannak.

2015. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Ilyen helyeken tudom, hogy van, de nem veszek egyik gyereknek sem butikból, 3-4-5 ezer forintért egy pólót, mert arra a fél évre amíg jó rá, nem érdemes. Barátnőm Zarából öltözteti a fiát, nekem is nagyon tetszik az a stílus, de ahol egy nadrág 10-15 ezer forint, oda mi be se megyünk.
2015. febr. 22. 22:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát meg értem sajnos a problémádat.
2015. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 9 eves lesz a fiam, de meg tolltartobol sem szeretett volna mesefigurasat mar tavaly sem.

Utoljara 1.5 evesen volt mesefiguras utcai ruhaja, utana csak pizsamabol vettunk neha ilyet.

Egyebkent hol arulnak csak ilyen ruhakat? En nem szoktam ilyet latni.Tobbnyire a Benettonban, neha a Zaraban es H&M-ben vasarolok,de kirakatokban is csak nagyon ritkan latok mesefiguras ruhakat.A 2.5 honapos babamnak is csak rugibol es bodybol van figuras, a nadragok es pulcsik teljesen felnottesek.

2015. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi nem vásárolunk plázákban ruhát gyereknek, mert nagyon rövid ideig jó rá, és ennyi pénz nincs fél évente új ruhákra. Auchan, Tesco, Ruhafalva, stb. ahol szoktunk.
2015. febr. 22. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz szét pár turkálóban is,komolyan:)

Nálunk van egy turi ahol 10db kisruha 1000ft, vagyis 100 forint darabja. Teli van ilyen Zarás,H&M-es,Next,Georgie, Tommy Hilfiger stb márkájú ruhákkal (persze mesemintás itt is van). Nagyon jókat kilehet fogni,olyat is amin még a címke is ott van.


Otthon kifertőtlenítem és lehet is használni,nem beszélve arról,hogy ha a gyerek kiszakítja,leeszi stb akkor nem fogom a fejem ,hogy "jajj az ötezer forint volt" :).

2015. febr. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az iskolában, ahol tanítottam, már egyetlen 10 éves gyerek sem hordott mesefigurás cuccokat.
2015. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vannak jó turik, ahol márkás ruhákat kaphatsz fillérekért. :)

A másik pedig pár "noném" kínai bolt. Egyáltalán nem rossz a minősége...főleg, ha csak fél évig jó rá, bőven kibírja. Nem drága és van mindenféle. Nézz körül az Ázsia Centerben is, az nem olyan, mint a többi bevásárlóközpont.

2015. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Gyémántlány ***** válasza:
Én a neten rendelést ajánlom, rengeteg olcsó ruhát lehet találni pl Ebay-en.
2015. febr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most pont abban a korszakban van hogy ciki neki.

Amikor felnő akkor majd újra szeretni fogja, most viszont a kettő között van. Én 20 éves vagyok, lány, és imádom a mesefigurás ruhákat :D

2015. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!