Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Félek a "szellemek...

Mit tegyek? Félek a "szellemektől".

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem léteznek, tudom hogy nincsenek. De nem tudok elaludni úgy hogy ne szólna a TV. Anya szokta nézni a Helyszinelőket, Gyilkos Elmék, Gyilkos Számok stb. Mivel garzonban lakunk így nem tudok másik szobába menni. Mikor már majdnem elalszok hangokat hallok, ropog a bútor, kint beriaszt a kocsi stb. Tegnap este is nagyon megijedtem, az erkély ablakának a sarka pont az ágyamra néz, látom az árnyékot, egy macska mászkált kint.

Anyának már sokszor mondtam hogy félek azt mondta haggyam a hülyeségeimmel. Pedig már rettegek

14/L


2015. ápr. 22. 21:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és alig merek tükörbe nézni mert félek hogy mást is látok benne
2015. ápr. 22. 21:33
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Maradj tőlük távol!
2015. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekes hogy ezek miatt a sorozatok miatt félsz a szellemektől, hisz egyik se "szellemes" (én is ezeket szoktam nézni :) ) kérj füldugót magadnak és akkor nem fogsz felriadni minden kis zajra és ne hallod a sorozatok történéseit sem...
2015. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos anyukád felelőtlensége! És ráadásul szóltál is neki és ennek ellenére is nézi, te pedig hallod. Megmondom őszintén, imádom a Gyilkos elméket és a Szellemekkel suttogót, de mióta megvan a kisfiam (most 10 hónapos) kifejezetten figyelek rá, hogy véletlenül se lásson belőle semmit. Igaz, van külön szobája és csak akkor nézek ilyesmit ha már alszik, bár a kora miatt valószínűleg még nem félne tőle, de akkor is. Ha viszont ilyen helyzetben lennék mint te, tuti nem nézném. Mégha a falfelé fordulsz fejedre húzott takaróval, akkor sem. Sajnálom hogy ezt át kell élned! Én is rettegtem az ilyenektől ennyi idősen. Anyukád önző.
2015. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vedd magadhoz a kedvenc plüss állatodat..


Viccen kívül, néha bekattan nálam valami és félek este még így 24 éves fejjel is. Valami régi film eszembe jut, amitől nagyon féltem, vagy bármi egyéb.


Magamhoz ölelem a plüss macimat és sokkal jobban érzem magam.

2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Túlságosan is beleéled magad a filmekbe.

Megmondom őszintén velem is van olyan, amikor ilyen hülyeségeket nézek utána alig merek kimenni wc-re pedig 16/f vagyok :D

2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Rengeteg plüss van az ágyamba :)

Anya is imádja a Szellemekkel suttogót és a Bűbájos boszorkányokat az is eléggé 'szellemes'

2015. ápr. 22. 22:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Istenem,mintha magamat hallanám.Ugyan ezen mentem keresztül,nagyon féltem mindig,még felnőtt koromban is,és akkor még jöttek a rémálmok is.Aztán rájöttem arra,hogy nem élhetek félelemben.Mivel nem tudsz külön vonulni mikor anyukád ezeket a filmeket nézi,így nincs jobb ötletem,mint hogy vegyél elő esetleg egy olyan könyvet ami leköt,hogy ne a filmre figyelj,és elalvás előtt próbálj szép dolgokra gondolni.
2015. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még a fülhallgató jutott eszembe, mint figyelemelterelés.
2015. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

26 éves 2 gyerekes anyuka vagyok és félek a szellemektől, sőt a betörőktől, este az árnyékoktól, minden zajtól és természetesen a bogaraktól. Olyan szinten, hogy néha már a saját agyamra megyek. Tudom, tök ciki de nem tudok vele mit kezdeni.

Tizenévesen én is tv-re aludtam el mert a csöndben minden neszt meghallottam és nagyon féltem. Most már jobban tudom kezelni a butaságaimat, próbálok bátor lenni. :D A férjem nem tud tv-re aludni, így tv kikapcs és alvás. Én előtte még villanyt kapcsolok és körül nézek a szobában, sőt a nappaliban-konyhában is villanyt kapcsolok, szintén szétnézek nincs-e valaki ott, nincs-e bogár. Néha érdekes fényeket látok a szobában, akkor gyors a telefonommal odavilágítok, megvilágítom az egész szobát, így tudok megnyugodni.

Lehet, hogy kinövöd majd vagy úgy jársz mint én, felnőtt fejjel is félni fogsz, de egy idő után már magadtól rájössz hogy hogy kezeld.

Én pl elég viccesen mutatok néha a 2 kicsi gyerekem előtt amikor sírva szaladok el a büdösbence (poloska bogár) elől.

Hát ez van.

2015. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!