Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves öcsém miatt aggódok,...

14 éves öcsém miatt aggódok, mert ilyen zenéket hallgat (? )

2015. máj. 5. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj máshova provokálni a birka népet.
2015. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, ez a valóság. Normális válaszokat várok.
2015. máj. 5. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
most más köcsögboyz a menő, szólj neki hogy igazán nem trendi amit művel
2015. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az 1 szerintem zeneileg rendben van.

Én a zene szövegét meg "mondanivalóját" mindig is lesz@rtam, legyen jó hallgatni azt kész.

Kicsit


A 2.-at és 3-at pedig soha nem hallgatnám. Bár a magyarok annyira jók zenegyártásban mint filmben.

2015. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha meleg az baj nem? Asshole.

Aggódni amiatt mit hallgat? Stupid.

2015. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
14%
Mifelénk az ilyeneknek már egy verést is beígértek volna.
2015. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 3.-al mi a gond? Az csak egy Lady Gaga szám, amit abból a 10 mp-ből, amit hallottam belőle, egész jól elzongoráz és felénekel egy fiatal srác. Az első kettő viszont tényleg gáz, mutass neki igazi zenét, hátha megváltozik a véleménye.
2015. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyémántlány ***** válasza:
100%

Na, nekem személy szerint nem tetszenek ezek a számok, de megítélni bárkit is az alapján, hogy ezeket hallgatja? Azt már nem. Ebből semmi nem derül ki az öcsédről. Tetszenek neki ezek a dalok? És? Nem jelent semmit. Az ízlésed nem függ a szexualitásodtól, sem fordítva.

Akkor gyanakodj, hogy meleg, ha fiúkkal csókolózik, és barátja van barátnő helyett. Akkor valószínűleg igen, tényleg homoszexuális. De azzal sincs semmi gond, és az egyedüli dolog, ami miatt aggódnod kell az az, hogy ez a tré, homofób ország majd lehet, hogy agyon fogja szekírozni olyan dolgok miatt, amiről nem tehet.

2015. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szavakat nem találok a 2. videóhoz
2015. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!