Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatalok mi a kedvenc festmény...

Fiatalok mi a kedvenc festményetek és miért?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ha híreset kell mondani, akkor Vincent van Gogh Csillagos éj az egyik nagy kedvencem, de Claude Monet művei is gyönyörűek. Ezen kívül a realisztikusabb festményeket is nagyon szeretem. 22L
2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretem ezt az oldalt, mivel azt kell látnom, hogy hiába terített le mindent a mainstream kultúra, mégis vannak emberek, akik fogékonyak a szépre. Dicséret az ízlésedért. A realista képek közül nekem a Courbet Kőtörők festménye jut eszembe, Monet szintén nagyszerű ahogyan megragadja a pillanatnyi benyomásokat. Tájképek minden mennyiségben. Bár teljesen távol áll az előbb említett művészeti kategóriáktól, mégis Eduard Munch Sikoly című képe.
2015. máj. 7. 21:37
 3/10 A kérdező kommentje:
is nagyon megfogott. Csak akkor tudjuk igazán érteni, átérezni ha tudjuk milyen érzelmi-lelki hullámhegyeken, hullámvölgyeken ment keresztül.
2015. máj. 7. 21:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Klimt - A csók. ez a favorit


Annyi festmèny tetszik de most valajogy egy se jut eszembe :/ A sikoly az nekem is bejön!

2015. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Andy Warholtól bármi. :)
2015. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Monet, Dalí művei nagyon tetszenek, a Krisztus trilógia pedig önmagában kedvenc, nagyon gyönyörű.
2015. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Andy Warholt is nagyon szeretem. Salvador Dali szintén.
2015. máj. 8. 15:42
 8/10 anonim ***** válasza:

Van Gogh képei tetszenek nekem is. De kedvencet nem tudnék választani, szerintem mindegyik annyira kifejező, és mindegyiken annyira jól meg tudta oldani a színek játékát, hogy lehetetlenség egyet kiemelni.

Van Goghon kívül még Magritte-et szeretem egyébként.

2015. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magritte és igaz litográfiák(plakátok) de, Mucha és Toulouse Laotrec
2015. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kedvenc festőim Dalí és Miro, tőlük bármelyik kép. Kedvenc talán Dalítól az Endless Enigma (sajnos a magyar címét nem tudom) Mirótól pedig ez: [link] 17/L
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!